Орловський Державний інститут культури (ОГІК)

За роки існування Орловський Державний інститут культури (ОГІК) став великим навчально-методичним, науковим і творчим центром в регіоні і Росії. Інститутом для Орловської, Бєлгородської, Брянської, Курської та інших областей Центральної Росії підготовлено понад дев'ять тисяч висококваліфікованих фахівців для сфери культури і мистецтва. У 2004 році Орловський державний інститут мистецтв і культури успішно витримав випробування єдиної комплексної оцінкою діяльності і має Ліцензію на право здійснення освітньої діяльності, видану Федеральною службою з нагляду в сфері освіти і науки за № 161 598 серія А від 3 серпня 2004 року, а також Свідоцтво про державної акредитації № 000271 серія Б від 1 грудня 2004 року.

Сьогодні в Орловському Державному ІнстітутеКультури (ОГІК) функціонує чотири факультети: художньої творчості, соціально-культурної діяльності, бібліотечно-інформаційний та факультет додаткової професійної освіти. Вуз готує фахівців за 13 спеціальностями та напрямками, 20 спеціальностями, здійснює підвищення кваліфікації працівників культури і мистецтва. Розвиваючи традиційні спеціальності і кваліфікації, вуз, враховуючи потреби регіону, відкриває нові.

За останні 5-10 років Орловський Державний інститут культури (ОГІК) почав здійснювати підготовку фахівців вищої кваліфікації за спеціальностями:

• Музична освіта,
  • Соціальна робота,
  • Акторське мистецтво,
  • Режисура театралізованих вистав і свят,
  • Музейна справа і охорона пам'яток,
  • Економіка і управління на підприємстві (по галузях),
  • Режисура кіно і телебачення,
  • Документознавство та документаційне забезпечення управління, у напрямку
  • Музичне мистецтво по кваліфікації «бакалавр музичного мистецтва» і двома спеціалізаціями: «фортепіано» і «оркестрові народні інструменти».
  • Організація роботи з молоддю.

Сьогодні ОГІК співпрацює з багатьма установами соціокультурної сфери. Так, в 2000 і 2005 роках інститут спільно з Орловським театром для дітей та молоді «Вільний простір» здійснив два випуски акторів вищої кваліфікації; і тепер випускники спеціальності «Акторське мистецтво» працюють в театрі «Вільний простір», вдало влившись в його трупу, і в інших театрах регіону.

Орел, ул.Лескова, будинок 15
Тел .: +7 (4862) 41-51-05

Офіційний сайт Орловський Державний інститут культури (ОГІК): http://ogiik.orel.ru

Теги: навчання заочно-очно режисура театру кінорежисер