Нациянальни гістарични музей Республікі Білорусь

2. тимчасові виставки
  3. музейна скарбниця
  4. Виставки та заходи

на офіційному інтернет-ресурсі Національного історичного музею Республіки Білорусь! на офіційному інтернет-ресурсі Національного історичного музею Республіки Білорусь

Національний історичний музей Республіки Білорусь - один з найбільш популярних музеїв країни. У його зібранні знаходиться найчисленніша музейна колекція в Білорусі - це понад 400 тисяч одиниць зберігання. У музейних фондах і на виставкових майданчиках зберігається унікальна колекція скарбів з різних куточків Білорусі, цінні документи, стародруки, слуцькі пояса, колекція музичних інструментів і зброї, цінна порцеляновий посуд і багато іншого.

У структуру Національного історичного музею також входять 5 філій, діяльність яких відображає розвиток білоруського суспільства в самих різних аспектах культури:
Будинок-музей I з'їзду РСДРП , Музей історії білоруського кіно , Музей історії театральної та музичної культури Білорусі , Музей природи та екології Білорусі , Музей сучасної білоруської державності .

Постійна експозиція

Експозиція і тематичні довгострокові виставкові проекти Національного історичного музею знайомлять відвідувачів з різними аспектами життя населення Білорусі з найдавніших часів до ХХ ст.

тимчасові виставки

Серед пріоритетів Національного історичного музею - організація яскравих для культурного життя Мінська та Білорусі виставкових проектів. Дізнайся актуальні тимчасові виставки нашого музею!

Дізнайся актуальні тимчасові виставки нашого музею

музейна скарбниця

Значну частину музейної колекції складають унікальні предмети не тільки білоруського, а й загальносвітового значення. У даній рубриці Ви зможете познайомитися з найціннішими з них.

Виставки та заходи

Міжнародна виставка «Стародавні гроші Сходу - срібло і папір»

Виставка живопису «Дотик»

Фотовиставка «Спітакський трагедія: ретроспектива пам'яті»