МДГУ ім. М. А. Шолохова, Московський державний гуманітарний університет імені М.А. Шолохова

Вищий навчальний заклад, Московський державний гуманітарний університет імені М.А. Шолохова, було засновано в 1951 році. 25 квітня 2011 року було отримано свідоцтво про державну акредитацію.

Місто Москва Адреса 109240, Москва, Верхня Радіщевская д. 16-18 Телефон Електронна пошта Факс 647-44-77 Сайт mggu-sh.ru Кількість студентів 11628 Вартість навчання 37 - 114 тис. Р. ректор Написати відгук Є що розповісти про цей навчальний заклад? Станьте і поділіться з майбутніми абітурієнтами своїм досвідом і думкою.

У вузі «Московський державний гуманітарний університет імені М.А. Шолохова »проходить навчання за наступними спеціальностями : «Автоматизація та управління», «Автоматизовані системи обробки інформації та управління», «Безпека життєдіяльності», «Біологія», «Географія», «Готельний сервіс», «Державне та муніципальне управління», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Декоративно народних промислів, ремесел і народні промисли »,« Дизайн »,« Дошкільна педагогіка та психологія »,« Дошкільна освіта »,« Природничо освіту »,« Журналістика »,« Образотворче мистецтво »,« Інноватика »,« Іноземна мова »,« Інформатика » , «Історія», «Ком ерція »,« Культурологія »,« Лінгвістика »,« Логопедія »,« Математика »,« Менеджмент »,« Монтаж і експлуатація внутрішніх сантехнічних пристроїв і вентиляції »,« Музичне мистецтво »,« Музична освіта »,« Олигофренопедагогика »,« Організація роботи з молоддю »,« Педагогіка »,« Педагогіка і методика дошкільної освіти »,« Педагогіка і методика початкової освіти »,« Педагогіка і психологія »,« Переклад і перекладознавство »,« Політологія »,« Правознавство »,« Викладання в початкових класах »,« Прикладна інформатика »,« Психолог ія »,« Реклама »,« Російська мова та література »,« Зв'язки з громадськістю »,« Соціальна педагогіка »,« Соціально-економічна освіта »,« Соціологія »,« Спеціальна психологія »,« Будівництво та експлуатація будівель і споруд », «Сурдопедагогика», «Теологія», «Теорія і методика викладання іноземних мов і культур», «Технологічна освіта», «Технологія і підприємництво», «Туризм», «Фізико-математична освіта», «Філологічна освіта», «Мистецька освіта» , «Екологія», «Екологія та природокористування ание »,« Економіка і бухгалтерський облік »,« Юриспруденція »

Увага! Найактуальнішу інформацію про це вищому навчальному закладі ви можете отримати на офіційному сайті вузу або у його представників.