Ряд маршрутів міського транспорту зміниться через проведення «Московського напівмарафону» і велопараду 20 травня

Кілька маршрутів наземного міського транспорту буде змінено в неділю, 20 травня, через проведення в місті «Московського напівмарафону» і велопараду.

- У зв'язку з проведенням «Московського велопараду» по Садовому кільцю і «Московського напівмарафону» по набережних Москви-ріки 20 травня 2018 року змінюються маршрути наземного міського транспорту, - повідомили в прес-службі Державного унітарного підприємства (ГУП) «Мосгортранс».

автобуси

Таким чином, з 6:30 і до закінчення заходів автобуси будуть слідувати за оновленими маршрутами. «М3» - від стадіону «Лужники» до метро «Луб'янка»: замість вулиці Велика Пироговська і вулиці Пречистенка в обох напрямках по Комсомольському проспекту і вулиці Остоженка. А автобуси «М5» - від Нагорного бульвару до метро «Серпуховская». Зміниться і маршрут автобусів «Т79» - від Свалявського вокзалу до метро «Краснопресненська». Крім того, автобуси №158 працювати не будуть.

Тим часом, автобуси «А» будуть слідувати від стадіону «Лужники» до Самотечній площі, а «Б» (внутрішнє, зовнішнє) працювати не будуть. Автобуси «м2» проїдуть від зупинки «Філі» до Театральної площі. маршрути «М6» працюватимуть на дільницях від силікатної заводу до метро «Краснопресненська» і від метро «Нагатинська» до кінотеатру «Ударник». Автобуси «М9» проїдуть від метро «Владикіно» до Капельского провулка, «м10» - від вулиці Лобненського до вулиці Сущевский Вал. Тим часом, маршрути «Т3» працюватимуть від метро «Владикіно» до вулиці Сущевский Вал; «Т10» - від метро «Нагатинська» до Калузької площі. Крім цього, «т25» проїдуть від проспекту Будьонного до Комсомольської площі: після Елоховской площі в обох напрямках по вулиці Новорязанське до зупинки «Фабрика« Більшовичка »-Комсомольская площа» (по маршруту автобуса «Т88»).

З 6:30 і до закінчення заходів автобуси будуть слідувати за оновленими маршрутами

Разом з тим, з 7 години зміняться ще ряд автобусних маршрутів. Наприклад, «Т39» буде слідувати зупинки «Філі» до Київського вокзалу, «Т47» - від Бескудніковского провулка до вулиці Сущевский Вал; «Т88» - можуть слідувати зі збільшеними інтервалами, а №15 - від метро «ВДНХ» до метро «Кропоткинская». Автобуси №39 працюватимуть від вулиці Расплетіна до метро «Краснопресненська»; №40 - від метро «Сокольники» до Комсомольської площі; №64 - від Піщаної площі до метро «Краснопресненська».

Маршрути №78 проїдуть від метро «Сокольники» до вулиці Доброслободскому; №106 - між Дербеневской набережній і Абельмановской Заставою по Новоспаському мосту, 3-у Крутицькому провулку та вулиці Абельмановской. автобуси №122 поїдуть від метро «Сокольники» до Комсомольської площі; №216 - по боковому проїзду Комсомольського проспекту без заїзду на Лужнецький набережну; №255 - від стадіону «Лужники» до проїзду Дівочого Поля; № 869 - від зупинки «Філі» до метро «Краснопресненська».

трамваї

Чи зміниться рух і деяких маршрутів трамваїв

З 7 години і до закінчення заходів трамваї №3 і 39 замість станції метро «Чисті ставки» будуть слідувати до станції метро «Пролетарська». Крім того, тролейбуси №22 та 24 будуть слідувати зі збільшеними інтервалами.