День міста Москви 2015

1. Більше 500 заходів, 5 835 артистів і всього 3 тижні для підготовки
  2. 200 000 лайків

5 і 6 вересня Москва урочисто відсвяткувала свій 868-й День народження і об'єднала всіх жителів і гостей столиці. Консалтингова група «Полілог» виступила в якості офіційної прес-служби «Дня міста Москви-2015» і забезпечила комплексне інформаційний супровід цієї грандіозної події, що складався більш ніж з 500 святкових і офіційних заходів. «Полілог» забезпечив залучення інформаційних партнерів, здійснив запрошень кампанію ЗМІ, відповідав за організацію всіх прес-заходів в рамках Дня міста, забезпечив ведення соціальних мереж і офіційного сайту, виступив організатором міського історичного квесту, відповідав за виготовлення сувенірів і путівників по центральних заходів Дня міста Москви, а також за створення звітного фільму за підсумками дводенного святкування.

В результаті роботи Консалтингової групи «Полілог» святкові заходи відвідали більше 1 000 журналістів. Понад 4 000 повідомлень вийшло в російських федеральних ЗМІ, в тому числі 150 сюжетів і новин на центральних телеканалах.

Більше 500 заходів, 5 835 артистів і всього 3 тижні для підготовки

За два дні Москва об'єднала безпрецедентну кількість заходів на будь-який смак і вік. Головні святкування Дня міста пройшли на центральних вулицях і площах столиці, а також в садибах і парках. 5 вересня в 12:00 за московським часом на Красній площі відбулася урочиста церемонія відкриття Дня міста Москви 2015. Вперше церемонія транслювалася на Першому каналі, і побачити урочисте відкриття Дня міста на Красній площі змогли всі жителі Росії. пряму трансляцію провели керівник Департаменту культури міста Москви Олександр Кибовська і популярна російська телеведуча Яна Чурікова.

Святкові заходи на інших майданчиках почалися одноразово о 13:00 з Гімну Москви. Основу всіх концертних програм склали професійні колективи московських театрів, концертних організацій, будинків культури та шкіл мистецтв. Також були враховані побажання городян, які проголосували на сайті «Активний громадянин». Більше 500 тисяч чоловік відвідали концерти класичної музики у Московського Міжнародного Будинку музики, на Патріарших ставках, Поклонній горі, Болотній і Луб'янській площах, а також на московських бульварах, стали учасниками дитячих програм на ВДНГ і Кольоровому бульварі. Особливим попитом користувалися понад 200 безкоштовних міських екскурсій в різних округах Москви, включаючи Троїцький і Новомосковський округу. У Саду «Ермітаж» втретє відбувся фестиваль «Театральний марш», ідеологом якого є російська актриса театру і кіно, режисер, співачка, телеведуча, директор Театру на Таганці І.В. Апексімова.На Патріарших ставках пройшов вже полюбився всім москвичам концерт «Живий звук», організований телеканалом «Москва 24» за підтримки Департаменту культури міста Москви. На Неглинной вулиці відбувся 4-й Фестиваль театрального мистецтва і творчості «Яскраві люди». Бульварне кільце на честь святкування Дня народження міста перетворилося в творче: тут пройшли десятки літературних, танцювальних, костюмованих і музичних вистав. На завершення першого дня святкування в столиці були випущені більше ніж 20 000 залпів святкового салюту з 31 точки в місті.

200 000 лайків

Протягом святкування Дня міста Консалтингова група «Полілог» організувала перший міський історичний квест, який охопив основні майданчики святкування дня народження столиці. Завдання потрібно було виконувати в Парку Перемоги, на Болотній площі, Патріарших ставках, Арбаті, Гоголівській, Кольоровому, Різдвяному, Покровському та Яузском бульварах, Чистих ставках, Неглинной вулиці, Тверському і Нікітському бульварах, а також на Пушкінській площі і її околицях. В рамках квесту учасники розгадували спеціальні шифри, відповіддю на які служили знакові для столиці дати, архітектурні пам'ятники і культові особистості в історії Москви. Загальноміський історичний квест також підтримали популярні відеоблогери MariaWay, Макс Брандт і Костя Павлов. У соціальній мережі Вконтакте пости про квесті сумарно набрали 25 000 лайків, в Instagram з офіційним хештегом квесту # МОСКВЕСТ зібрано більше 200 000 лайків. Завершилася гра 6 вересня о 20:30 нагородженням переможців на Різдвяному бульварі біля Тріумфальної арки. Незважаючи на дощову погоду, в квесті взяли участь близько 1 000 сміливців, з них повністю пройшли всі завдання і знайшли правильні відповіді 258 чоловік.

Детальна інформація про заходи, присвячені святкуванню Дня міста 2015 року, була розміщена на сайті ялюблюмоскву.рф . У порівнянні з аналогічним періодом роботи сайту в 2014 році його відвідуваність зросла більш ніж в 2,5 рази, а активність аудиторії -більш ніж в 6 разів.

Див. Повний фотозвіт .