Олександр Якоб в УГГУ: по-доброму заздрю ​​студентам Гірського

22 жовтня 2014 18:05 22 жовтня 2014 18:05   Глава Адміністрації міста Єкатеринбурга Олександр Якоб в середу, 22 жовтня, провів виїзну робочу зустріч з підготовки до святкування сторіччя вищої освіти в Уральському державному гірничому університеті

Глава Адміністрації міста Єкатеринбурга Олександр Якоб в середу, 22 жовтня, провів виїзну робочу зустріч з підготовки до святкування сторіччя вищої освіти в Уральському державному гірничому університеті.

У нараді також взяли участь ректор УГГУ Микола Косарєв і заступник глави Адміністрації міста Єкатеринбурга по організації значущих загальноросійських і міжнародних заходів Сергій Тушин.

Керівникам Адміністрації Єкатеринбурга представили кілька ключових майданчиків вузу, реконструюються до ювілею, зокрема Будинок спорту університету і великий актовий зал.

«По-доброму заздрю ​​студентам і абітурієнтам Гірничого університету. Прекрасний університет, дуже хороші можливості не тільки в плані професійної підготовки. Ми подивилися чудовий спортивний центр, прекрасний актовий зал зі спеціальною акустикою і з дивовижними можливостями для творчого розвитку особистості. Тут студент може не тільки отримати якісні професійні знання, а й розкритися як творча особистість », - сказав Олександр Якоб за підсумками робочої наради.

Реконструкція Будинку спорту університету почалася ще в минулому році. В першу чергу там обладнали сучасний і безпечний стрілецький тир з різними дистанціями вогневих рубежів. Цей майданчик набула популярності не тільки у самих гірників, а й у студентів інших вузів, а також школярів. Крім того, реконструйовані приміщення загального користування та спортивні зали, в тому числі великий ігровий зал площею 960 квадратних метрів. Також замінені всі віконні блоки. З'явиться і зона для занять на вулиці - любителі воркаута тепер зможуть займатися силовими тренуваннями на спеціальних тренажерах, встановлених перед будівлею. До речі, з їх же допомогою можна здавати і норми фізкультурно-спортивного комплексу «Готовий до праці і оборони» (ГТО). Любителі командних видів спорту оцінять нову багатофункціональну майданчик: вона може використовуватися для гри в футбол, волейбол або баскетбол влітку і в хокей взимку.

Актовий зал отримає новітнє професійне світлове та звукове обладнання, а глядачі зможуть дивитися концерти і спектаклі, сидячи на зручних кріслах. Автори концепції підібрали для обшивки меблів помаранчевий колір, щоб зробити зал яскравіше і дати привід глядачам зайвий раз посміхнутися.

«Адміністрація міста Єкатеринбурга активно допомагає УГГУ готуватися до святкування цієї знаменної дати. Я дуже радий, що ми ще раз звернулися до історії, яка каже, що вищу освіту в Єкатеринбурзі і в цілому на Уралі виникло на базі гірничозаводської справи. Ми вважаємо, що гірський інженер повинен пізнати не тільки ази своєї професії, він повинен бути культурним, вихованим, спортивним. Мені приємно, що Адміністрація Єкатеринбурга всіляко - фінансово, організаційно і своїм ресурсом - допомагає нам. Ми ще раз покажемо уральцям, городянам, що у нас прекрасний потенціал, що місто, університет динамічно розвиваються », - сказав ректор УГГУ Микола Косарєв.

Уральський геологічний музей при університеті також оновиться до святкування сторіччя вищої освіти на Уралі. У будівлі музею провели капітальний ремонт третього поверху, де розмістився відділ корисних копалин, а також яшмовий і кварцовий зали.

Варто зазначити, що заходи по сторіччя вищої освіти в Єкатеринбурзі Гірничий університет і Адміністрація міста проводять протягом усього року. У травні понад дві тисячі гірників взяли участь в традиційному міському суботнику. З весни по жовтень була проведена акція «За чистоту Уральських гір», в ході якої очищені десятки природних каменів і скелястих виходів в парках Єкатеринбурга і області, в тому числі повернуто первозданна краса унікальної брилі родоніту в Історичному сквері.

Також другий рік реалізується спільний проект вузу і Адміністрації міста з патріотичного виховання молоді: старшокласники екатеринбургских шкіл проводять практичні уроки зі стрільби в рамках курсу ОБЖ в тирі Гірничого університету.

Фото: Тимур Насібуллін

Ключові слова: олександр Якоб , микола Косарєв , сергей Тушино , УГГУ