У парку Горького відкрилася ковзанка

Фото: ТАСС

У парку Горького відкрився каток, який дав старт сезону зимового відпочинку в Москві, повідомив на відкритті керівник департаменту культури Олександр Кибовська.

"Сьогодні, 13 листопада, в парку Горького відкривається у нас каток, це п'ятий сезон цього катка - ювілейний, на 18 тисяч квадратних метрів. За нашою спиною розгорнулася справжня льодова феєрія, і всі бажаючі можуть покататися. Сьогодні фактично стартує сезон зимового відпочинку в нашому місті ", - передає слова КИБОВСКИЙ "Агентство" Москва " .

Чиновник зазначив, що по місту в цьому сезоні заплановано відкриття 1 тисячі 470 ковзанок. На даний момент в місті 188 ковзанок зі штучним покриттям, які можуть працювати всю зиму.

"Ми очікуємо, що місця зимового відпочинку в місті відвідають понад 43 мільйони москвичів. У парках це буде близько 16 мільйона чоловік. Сьогодні наш зимовий відпочинок фактично наступає на п'яти літнього відпочинку", - сказав КИБОВСКИЙ.

Нагадаємо, в суботу, 14 листопада, в парку "Сокольники" почне працювати надсучасний каток "Лід". Крім цього, в парку "Сокольники" буде працювати всесезонна лижна траса і ігрова траса для лазерного біатлону.

В інших парках ковзанки зі штучним льодом почнуть працювати 21 листопада. Крім того. 21 листопада в парку мистецтв Музеон зимовий сезон відкриється театральними виставами та іншими цікавими заходами.

Найбільший каток в Європі запрацює 27 листопада на ВДНХ. Його загальна площа разом з роздягальнями, прокатом і кафе дорівнює 57 300 квадратних метрів. Під льодом розташовані захисні світлодіодні екрани, на яких транслюють мультфільми та фотографії ВДНХ.

Посилання по темі