Школа фігурного катання відкриється в парку Горького 28 листопада

Фото: m24.ru/Игорь Іванко

Школа фігурного катання в парку Горького відкриється 28 листопада, повідомляє сайт "Вечірньої Москви" . Попередньо записуватися на уроки не потрібно.

На заняття зможуть ходити діти і дорослі будь-якого рівня підготовки. Хтось вперше постане на ковзани, а хтось підтягне свої навички.

У кожен урок увійде комплекс підготовчих вправ, вивчення базових елементів фігурного катання, а також основні техніки ковзання.

Стріт-арт каток в парку Горького відкрився 17 листопада. Над крижаними алеями з'явилися світяться геометричні фігури, а під лід вбудували 33 тисячі світлодіодів. Між центральними павільйонами прокату також додали світла.

Відвідувачів обслуговують п'ять павільйонів прокату. Для нового сезону закупили 380 нових пар ковзанів, взяти їх можна буде без застави. Виняток становить павільйон № 5.

Каток площею 18 тисяч квадратних метрів працює щодня з 10:00 до 15:00 і з 17:00 до 23:00.