Парк Горького відзначить 90-річчя фестивалем

Великий фонтан Парку Горького, 1970-ті роки © Парк Горького

З 25 серпня по 2 вересня в Парку Горького, якому 12 серпня виповнилося 90 років, пройде великий святковий фестиваль.

як повідомляє сайт Парку Горького , 25 серпня фестиваль відкриється мультимедійним шоу на Голіцинському ставку, яке буде присвячено історії парку від його відкриття в 1928 році до сьогоднішнього дня. Для шоу буде побудований понтон у вигляді числа «90» загальною площею 1680 кв.м.

У поданні, яке об'єднає в собі елементи класичного і імерсивні театру, візьмуть участь хор з 200 чоловік, драматичні актори, а також артисти опери і балету, в тому числі сопрано Великого театру Анна Аглатова.

Одним з головних учасників фестивалю стане Liquid Theater. 25 і 26 серпня разом з волонтерами, початківцями Перформер артисти представлять у головного входу в парк проект «Liquid Theatre & The Volunteers».

У День театру, 30 серпня, з виставою «Опівнічний баланс» у Піонерського ставка виступлять лауреат «Золотої маски» Антон Адасинський і його трупа DEREVO.

31 серпня на Піонерському ставку пройде фортепіанний концерт (куратор - піаніст і композитор Петро Айду).

1 вересня Пушкінська набережна стане майданчиком фестивалю креативного агентства Stereotactic за участю електронних музикантів з Москви і Петербурга, а також мадридської інді-рок групи Hinds.

Фестиваль «90 років Парку Горького» завершиться 2 вересня концертом в чаші Центрального фонтану.