День захисту дітей в Москві. Парк Горького "захопили хулігани": Новини Накануне.RU

День захисту дітей в Москві. Парк Горького "захопили хулігани"

Сьогодні в усьому світі відзначається День захисту дітей, Москва не стала винятком - в ЦПКіВ ім. Горького організатори оголосили 1, 2 червня Днем Хулігана і підготували для дітей грандіозну розважальну програму. У ній взяли участь тисячі дітей і батьків, інакше як "захопленням" парку назвати це важко, передає кореспондент Накануне.RU.

Початок свята було призначено на 10 ранку, до цього часу на території парку стали збиратися найбільш нетерплячі і дисципліновані сім'ї, а також організовані групи дітей з педагогами. Проходити вглиб парку було вкрай складно, тому що організатори розташували дитячі розважальні майданчики, буквально як смуги бойових рубежів, а жодна дитина не міг дозволити собі сьогодні пройти повз і не взяти участь в розвазі.

На першому рубежі були розташовані столики зі спеціальними пристосуваннями для запуску мильних бульбашок. Діти із захопленням надували щоки і запускали мильні бульбашки.

Трохи далі дітей чекало дерев'яна споруда, воно було обвешен алюмінієвим посудом - каструлі, чашки, кришки, відра, лійки. Будь-якому бажаючому хулігану інструктори видавали спеціальні палички, після чого можна було бігати по всій споруді і стукати по посуді. Охочих було сила-силенна, звук цей розносився буквально по всьому парку, задаючи ритм усьому святу.

Ті батьки, яким вдавалося відтягнути дітей від цього атракціону, миттю попадали в наступну пастку. У парку були розставлені дерев'яні пісочниці, але тільки всередині каркасів не була пісок. Одна пісочниця була забита кольоровими макаронами, в інший лежали м'які кольорові кульки, в третій - зім'ята папір, в інших пісочницях - деревна тирса і сочевиця. Діти були в повному захваті, вони розкидали вміст пісочниць, деякі занурювалися в ці пісочниці з головами, і багатьом мамам доводилося відкопувати своїх дітей.

Для тих, у кого не закінчилися ще сили, організатори приготували поляну для подушкові боїв. Діти отримували подушки, ділилися на команди, а після відмашки інструктора починали бій. До речі, багато дорослих з великим задоволенням брали в руки подушки і брали участь в боях. Батьки, які не поспішали впадати в дитинство, могли прилягти на зручних пуфиках і спостерігати за своїми дітьми.

Але, мабуть, саме грандіозне розвага для дітей, яке придумали організатори парку, це бої з водяними пістолетами. На майданчику зібралися натовпи дітей, вони заряджали свої пістолети водою, а потім відкривали вогонь на поразку. Через хвилину весь одяг на дітях була мокра, дорослих, до речі, це теж торкнулося, пощади не було нікому. Тих, кому вдавалося вийти більш-менш сухими з води, обливали прямо з бочок.

Благо, погода сьогодні була спекотна. І головне, що в це свято діти дійсно відчували себе щасливими.

"Не чекали ми такого прийому, який нам тут влаштували. Прийшла з чоловіком сюди, з дітьми. Молодці, дуже добре все організували. Дітей за вуха не витягнути з майданчиків, тільки що на роликах катались, зараз вони вимагають піти кататися на ліжках. Але , в общем-то, що витягати їх? Ми спеціально сюди за цим прийшли, сьогодні адже їх день, спасибі організаторам, дуже здивували. захищати від чого потрібно дітей? від телевізора їх треба захищати і інтернету. Звідти суцільне зло йде, насильство ", - розповіла кореспонденту агентства одна з мам.

"Дітей взагалі берегти потрібно, це наше майбутнє, це ми самі, це країна наша. Що важливо для дитини? Чого йому не вистачає в нашому суспільстві? Любові не вистачає, уваги. Потрібно їм час приділяти, бути з ними, не можна допускати, щоб сім'ї були неповними, не можна дитини надавати самому собі і телевізору. нісенітницею там багато. Небезпечного і зайвого ", - додала вона, підтверджуючи результати дослідження руху" Суть часу ".

Представники руху теж були присутні на цьому святі і розгорнули цілу серію плакатів з дитячими малюнками. Рік тому вони запустили проект, в якому взяли участь 3477 дітей у віці від 5 до 13 років з 63 регіонів Росії, дітей просили намалювати малюнки, які потім проаналізували психологи.

"У поданні російських дітей сім'я це суверенний микросоциум, дружній і позитивний. У середньому на малюнку - сім'я з 4 чоловік, поруч немає ні сторонніх людей, ні комп'ютерів, ні телевізорів, що порушують сімейну колективність. Залишається вірити, що таку тенденцію в нашій країні вдасться зберегти і примножити надалі. Хотілося б, щоб подібних свят було більше, вони не тільки дарують дітям відчуття радості і тепла, але і зближують сім'ї. Хто знає, коли вони всі разом кудись вибиралися? ", - розповіли Накануне.RU про підсумки і сследованія представники руху "Суть часу".

Андрій Алексєєв

Але , в общем-то, що витягати їх?
Захищати від чого потрібно дітей?
Що важливо для дитини?
Чого йому не вистачає в нашому суспільстві?
Хто знає, коли вони всі разом кудись вибиралися?