День Перемоги в Харкові: парад оркестрів, жива панорама, флешмоб і фестиваль

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

5 травня 2017, 6:53 Переглядів: 5 травня 2017, 6:53 Переглядів:   Підготовка

Підготовка. У пам'ятних місць пройдуть панахиди та покладуть квіти. Фото: vk.com.

У Харкові готуються відзначити День пам'яті і примирення і 72-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У місті проходять репетиції мітингів-реквіємів та концертів. У пам'ятні дні харків'яни зможуть висадити маки і побачити парад оркестрів, але заходи, присвячені Дню Перемоги, починаються вже сьогодні.

ВИСТАВКИ. О 15:00 в історичному музеї відкриється виставка " Історія одного трикутнички ". Її допомогли створити студенти харківських вузів, які знайшли в своїх сімейних архівах листи з фронту і написали участь у їх обговоренні. Листи зі звичайними словами, поздоровленнями, проханнями, порадами, в віршах і листи-прощання - більшість їх авторів так ніколи і не побачили тих, до кого зверталися в своїх посланнях. На виставку вхід безкоштовний, вона буде працювати протягом місяця, в тому числі і 9 травня, по понеділках - вихідний.

А ось дітей 7 травня о 14:00 запрошують відвідати цікавий факультатив з екскурсією по виставці "Велич подвигу народного". Деякі експонати дітвора зможе потримати в руках. Вартість участі - 10 грн.

Сьогодні розпочне роботу традиційна виставка-ярмарок квітів, присвячена Дню Перемоги у сквері на площі Свободи. А 8 травня в парку Горького городяни будуть висаджувати маки на клумбі пам'яті в ретрозоне.

ПРОБЕГ та оркестру. 9 травня о 9:00 розпочнеться урочисте покладання квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку.

Після цього городян запрошують приєднатися до легкоатлетичного пробігу в П'ятихатках. Учасники зможуть пробігти дистанції в 20, 10, 5 або 3 км по спеціально розміченому маршруту в лісовій зоні.

Як розповів нам один з організаторів пробігу Микола Зунин, спортивна подія проводять вже в 40-й раз, і воно збирає любителів бігу різного віку: від 4 до 80 років і старше. Реєстрація учасників розпочнеться о 10:00 на кінцевій зупинці 296-ї маршрутки, навпаки спорткомплексу ХФТІ. Там же бігуни стартують о 11:00 і фінішують. Переможців та призерів пам'ятного забігу нагородять дипломами.

Опівдні в парку Горького почнеться фестиваль "Вклонімося великим тим рокам", на якому будуть виступати творчі колективи міста.

Як розповів прес-секретар парку Андрій Кравченко , В березовому гаю в районі канатної дороги буде працювати жива панорама, яка відтворить атмосферу військових років: солдати готуватимуть кашу на вогнищі, співати пісні. А поруч діти зможуть спробувати свої сили в подоланні смуги перешкод. Також в парку покажуть фільми про війну, а о 18:00 на центральній площі виступить військовий оркестр.

9 травня в 16:00 на майданчику біля ХНАТОБу розпочнеться парад оркестрів, а о 18:30 в сквері "Стрілка" виступить оркестр Національної академії Нацгвардії України.

"ЛИСТ ПАМ'ЯТІ" для подвигу РІДНИХ

Концертну програму і меморіальні акції до Дня пам'яті і Дню Перемоги підготували в Екопарк. З 6 по 9 травня тут будуть виступати дитячий цирковий колектив, шоу-театр, артисти Кінного комплексу та Театру дітей і тварин.

На алеях ландшафтного парку встановлять інформаційні стенди про тварин-героїв, які стали легендами військових років.

На головному майданчику з'явиться інтерактивний банер "Лист пам'яті", на якому відвідувачі зможуть написати про подвиги своїх родичів у роки Другої світової війни.

7 травня в Екопарк виступатимуть учасники I Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю Viva Сhorus, а о 14:30 відбудеться грандіозний флешмоб - півтисячі музикантів і вокалістів з усієї країни виконають масову "Молитву за Україну". За задумом організаторів, ця акція має об'єднати жителів Слобожанщини і всієї України в єдиному бажанні миру і щастя рідній країні. Також свято доповнять виступи клубу історичної реконструкції "Князь", конкурс дитячого малюнка, майстер-класи та спортивні змагання.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "День Перемоги в Харкові: парад оркестрів, жива панорама, флешмоб і фестиваль". інші Новини Харкова дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Макаренко Ганна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.