Катя Гордон тепер з Сергієм Доренко

1. Катя Гордон тепер з Сергієм Доренко Скандальна радіоведуча Катя Гордон, звільнена кілька місяців...
  2. Катя Гордон тепер з Сергієм Доренко
  3. Катя Гордон тепер з Сергієм Доренко

Катя Гордон тепер з Сергієм Доренко

Скандальна радіоведуча Катя Гордон, звільнена кілька місяців тому з радіостанції «Маяк» після нещасливого ефіру з Ксенією Собчак, нарешті знайшла постійну роботу. Головний редактор «Російської Служби Новин» Сергій Доренко запросив її до себе.

Програма Гордон буде йти по четвергах, вчора відбувся перший ефір.

Примітно, що до цього «в той же час, в той же час», і на тій же хвилі виходило радіо шоу гламурного письменника Сергія Мінаєва. «Ідеологічного противника» Каті.

Саме автор знаменитих «Телок» і «Духлеса» після пікіровки Гордон і Собчак дуже емоційно взяв сторону Ксенії, виступивши в своєму блозі проти «непрофесійною і дурною Гордон». Катерина тоді дуже образилася на ці випади. Зараз може тріумфувати - вона помстився.

- Влаштовувати свято з приводу зсуву Мінаєва я не збираюся, - розповіла нам радіоведуча, - У мене зараз крім цього багато справ. Взагалі, насправді мені здається, це все збіги. Нікого замість мене не звільняли. А на «РСН» мене приваблює нова команда і можливість вільно говорити про політику, культуру і соціалці - те, чого не було на «Маяку».

Радіо фанати вже роблять ставки, коли на «Маяку» з'явиться Мінаєв і стверджують, що «Маяк» все більше стає «радіостанцією про гламур і для гламурної же аудиторії».