З пластикового сміття на Воробйових горах створять арт-об'єкт

Фото: ІТАР-ТАСС

27 квітня в рамках екологічної акції "День Землі" на Воробйових горах відбудеться суботник.

Як повідомляє прес-служба департаменту природокористування Москви, на оглядовому майданчику в цей день буде встановлена ​​спеціальна конструкція у вигляді сфери, куди учасники заходу зможуть збирати пластикові відходи. Ця сфера буде символом і арт-об'єктом "Дня Землі", підкреслюють в департаменті. Зібраний пластик буде відправлений на переробку, а подібна сфера в подальшому може з'явитися в Парку Горького та інших парках столиці.

Окрім прибирання території, під час суботника будуть посаджені дерева і первоцвіти, а також розвішані шпаківні. В рамках заходу також відбудеться відкриття велосезону. О 14:00 представники органів виконавчої влади та громадських організацій привітають усіх учасників суботника зі сцени. Завершиться "День Землі" святковим концертом.

Захід проводить департамент природокористування та охорони навколишнього середовища Москви за підтримки загальноросійського екологічного руху "Зробимо разом", а також за участю велосипедного руху Росії "РУСВЕЛОС", Міжнародної акції "Велосветлячкі" та інших організацій і волонтерів.

Офіційне відкриття суботника відбудеться о 12:00 на оглядовому майданчику Воробйових гір, де всі бажаючі зможуть отримати необхідний інвентар.

Суботники пройдуть і на інших особливо охоронюваних природних територіях Москви 20 і 27 квітня.

сюжет: Суботники в Москві