Масімов побував на виставі "Лихо з розуму" в театрі "Современник"

Прем'єр-міністр Казахстану Карім Масімов відвідав в Москві театр "Современник", де подивився виставу за п'єсою Олександра Грибоєдова "Горе від розуму".

Про це повідомляє Vesti.kz з посиланням на офіційну сторінку главу уряду "ВКонтакте".

П'єсу поставив режисер Рімас Тумінас. У ролях задіяні провідні актори "Современника" - Сергій Гармаш, Марина Александрова, Владислав Вєтров, Іван Стебунов.

Раніше Масімов відвідав Об'єднаний інститут ядерних досліджень (ОІЯД) в місті Дубна. В ході візиту були обговорені питання двостороннього співробітництва в галузі ядерних досліджень між Національним ядерним центром РК і ОІЯД, а також підготовки фахівців для атомної галузі.

Нагадаємо, глава уряду РК перебуває з робочим візитом в Росії. В ході поїздки заплановано зустрічі з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним і главою уряду Білорусі Михайлом Мясниковичем. Також Масімов візьме участь у відкритті конференції "Від Митного союзу до Єдиного економічного простору: інтереси бізнесу".