На Поклонній горі буде зведено буддійський храм

На території парку Перемоги на Поклонній горі в Москві буде побудований буддійський храм, присвячений пам'яті воїнів-буддистів, які брали участь у Великій Вітчизняній війні На території парку Перемоги на Поклонній горі в Москві буде побудований буддійський храм, присвячений пам'яті воїнів-буддистів, які брали участь у Великій Вітчизняній війні. Ініціативу Туви по його зведенню підтримали Бурятія, Калмикія і Забайкальський край, в складі якого знаходиться Єврейська автономна округ.

На території меморіального комплексу вже є православна церква, сіногога і мечеть.

Розмови про необхідність увічнення пам'яті воїнів-буддистів велися давно. Але тільки в лютому минулого року вони були оформлені документально .

В протокол до Угоди про співробітництво між Урядами Туви і Москви, які підписали Шлюбні Кара-оол і Юрій Лужков , Зведення буддійського культового об'єкту увійшло одним з пунктів.

Вчора в повноважному представництві Туви в Москві за участю депутатів Державної Думи Лариси Шойгу (Тува), Марини Мукабеновой (Калмикія), представників Комітету зі зв'язків з релігійними організаціями м Москви і повноважних представництв Туви, Калмикії, Бурятії, Забайкальського краю в розвиток цих домовленостей пройшло засідання Оргкомітету.

На ньому були скоординовані спільні плани по реалізації цього проекту.

Архітектурно-будівельне рішення майбутнього буддійського храму розроблять архітектори Калмикії, які накопичили величезний досвід.

Буде створена Опікунська рада та Організаційний комітет проекту.

Одним з перших кроків по реалізації намічених планів стане Благодійний святковий концерт, присвячений 65-річчю Великої Перемоги, який пройде за активної участі чотирьох регіонів в Міжнародному Московському будинку музики 24 лютого.

Очікується, що таким чином буде даний офіційний старт цього проекту і зроблений перший крок по формуванню Фонду підтримки будівництва храму.