Мерія Пермі поскаржилася в поліцію на псування арт-об'єкту "Щастя не за горами": Новини Накануне.RU

Мерія Пермі поскаржилася в поліцію на псування арт-об'єкту "Щастя не за горами"

Адміністрація Пермі направила в поліцію заяву за фактом псування арт-об'єкту "Щастя не за горами": фанати "Спартака" обклеїли його фірмовою символікою, передає кореспондент Накануне.RU .

Читайте також:

"Фанати" Спартака "в Пермі обклеїли знаменитий арт-об'єкт" Щастя не за горами "декількома десятками саморобних наклейок з символікою клубу і фанатських груп", - з таким підписом з'явилося в соцмережі фото монумента.

Спочатку в прес-службі крайової поліції Накануне.RU розповіли, що ніяких заяв про псування монумента до них не надходило. Однак пізніше в прес-службі мерії уточнили: заяву все-таки направлено.

Однак пізніше в прес-службі мерії уточнили: заяву все-таки направлено

Фото "щастя" після "прикраси"

"Через псування муніципального майна" Щастя не за горами "в поліцію направлено заяву. Так як об'єкт знаходиться в управлінні міського центру охорони пам'яток, він і займеться його очищенням в рамках поточного утримання", - повідомили Накануне.RU в прес-службі адміністрації.

Додамо, арт-об'єкт "Щастя не за горами" створений художником Борисом Матросовим для підмосковного фестивалю ландшафтних об'єктів "АртПоле". У Пермі виявився в 2009 році в рамках public-art-програми "Музей в місті", яку проводив "Музей сучасного мистецтва PERMM" під час виставки "МосквАполіс" і супутнього їй фестивалю вуличної культури і сучасного мистецтва "Жива Перм". Монумент зображений, зокрема, в серіалі "Реальні пацани" і фільмі "Географ глобус пропив" .

Монумент зображений, зокрема, в серіалі Реальні пацани і   фільмі Географ глобус пропив