Матеріали за Листопад 2012 року »Сторінка 12» Тува-Онлайн

Особистий кабінет Особистий кабінет   Відкриття бази відпочинку «Тайга» в цьому році заплановано на перше грудня, повідомляє прес-служба мерії Кизила

Відкриття бази відпочинку «Тайга» в цьому році заплановано на перше грудня, повідомляє прес-служба мерії Кизила. Підготовка проходить в робочому режимі. Працівники МАУ «Центр розвитку туризму і активного відпочинку» будуть щотижня виїжджати на місце, і займатися облаштуванням бази прокату лиж. Зокрема, буде завезена необхідна меблі, все, що потрібно для відпочинку відвідувачів бази. Паралельно з цим, спільно з федерацією лижних гонок Туви, буде вестися робота по прокладанню лижні за допомогою снігоходів. mkyzyl.ru, gov.tuva.ru Відкриття бази відпочинку «Тайга» в цьому році заплановано на перше грудня, повідомляє прес-служба мерії Кизила Мої діти: які вони?

У мене троє дітей: син Найир, якому вісім років, п'ятирічна дочка Алтинсай і молодша Анжель, якої в грудні буде три роки.

Син навчається в третьому класі. Найир зовнішністю і характером пішов у мене: спритний, швидко схоплює, добре вчиться. Він в дитячому саду добре співав, виступав на сцені, зараз захопився шахами і рукоділлям.

Саяна Ондура, газета "Центр Азії", centerasia.ru

В Абакані завершилася першість Росії з вільної боротьби серед юніорів 1993-95 р В Абакані завершилася першість Росії з вільної боротьби серед юніорів 1993-95 р.н. Визначено переможців у восьми вагових категоріях. У вазі до 60 кг перше місце виборов тувинський борець Аржаан Кужугет, у фінальній сутичці переборовшій якутського спортсмена В'ячеслава Єфремова. Третє місце в цій ваговій категорії поділили Семен Терещенко з Хакасії і Юліан Гергенов (Красноярський край).

Народний ТЮГ міста Кизила став лауреатом фестивалю «Синій птах». Театр юного глядача міста Кизила брав участь в дев'ятому Всеросійському фестивалі дитячих, юнацьких і молодіжних музичних вистав «Синій птах», який проходив в Москві, в Дитячому музичному театрі імені Наталії Сац. ТЮГ з Туви вперше представляв на суд журі такого представницького конкурсу музичний спектакль і, за словами головного режисера, Заслуженого працівника культури Російської Федерації Айла Чадамба, не припускав, що стане одним з кращих.
Народний ТЮГ міста Кизила став лауреатом фестивалю «Синій птах» У красноярському «Палаці Праці та Злагоди» напередодні відбувся VI Міжрегіональний конкурс краси «Міс Азія Сибір 2012». Міжнаціональний конкурс краси і таланту - захід, спрямований на зміцнення зв'язків між національностями, які проживають в Сибіру, ​​пропаганду національних традицій і народного фольклору народів Сибіру. У цьому році за звання першої красуні Сходу поборолися 14 студенток з з Киргизії, Бурятії, Татарстану, Тиви, Хакасії, Якутії, Башкирії, Алтаю та інших республік - студенток вузів Сибіру. Запад24, Лабораторія новин

другий   республіканський Форум батьків,   який відбувся в Кизилі 16 листопада в Національному музично-драматичному театрі, зібрав рекордну кількість учасників другий республіканський Форум батьків, який відбувся в Кизилі 16 листопада в Національному музично-драматичному театрі, зібрав рекордну кількість учасників. Глядацька зала була повна вщерть. Прибули делегації всіх навіть найвіддаленіших районів Туви, вихованці кадетського корпусу, представники громадських організацій та силових структур, уславлені спортсмени, відомі артисти, старійшини республіки, педагоги і політики, учасники бойових дій в Афганістані та на Північному Кавказі, представники ділових кіл. Говорили про наболіле.

Щорічно в третю неділю листопада відзначається Всесвітній день пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод Щорічно в третю неділю листопада відзначається Всесвітній день пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Цей день став не просто днем ​​печалі - він став нагадуванням всьому світу про крихкість людського життя і необхідності спільних дій в ім'я безпеки людини на дорозі.

Інспектори ДАІ Туви провели кілька профілактичних заходів, в одному з яких взяли участь студенти Кизильскій транспортного технікуму і слухачі автошкіл.

Ая Бюрбю, прес-служба УГІБДД Туви

У жовтні в Москві відбувся I Національний з'їзд Російської Федерації У жовтні в Москві відбувся I Національний з'їзд Російської Федерації. Керівництво країни визначило ключовим національним пріоритетом доступність і якість медичної допомоги. У числі 6000 учасників медичного форуму була делегація з Туви під керівництвом першого заступника міністра охорони здоров'я і соціального розвитку РТ Наталії Беспалової. Їх роздуми за підсумками роботи першого професійного з'їзду лікарів наводить газета «Тувинская правда».

Любляна Паратмаа, газета "Тувинская правда"