Кінотеатр 3D відкриється в Гомелі 17 грудня

16 грудня, 2010 - Архів 20:22
16 грудня, 2010 - Архів 20:22   Кінотеатр 3D відкриється в Гомелі 17 грудня   Кінотеатр Жовтень офіційно відкриється 17 грудня о Гомелі після реконструкції

Кінотеатр 3D відкриється в Гомелі 17 грудня

Кінотеатр "Жовтень" офіційно відкриється 17 грудня о Гомелі після реконструкції. Він стане першим в мережі комунального унітарного підприємства "Гомелькіновідеопрокат", який буде працювати в форматі 3D. Про це кореспондентові БЕЛТА повідомив директор підприємства Олександр Лавриненко.

За інформацією співрозмовника, кінотеатр "Жовтень" був побудований в 1959 році. На його реконструкцію з різних джерел було направлено понад Br1,7 млрд., В тому числі кредитних ресурсів іноземних банків. Подібні вкладення дозволили повністю оновити кінотеатр. Так, проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень, комунікацій та фасаду будівлі. Кінотеатр обладнаний системою кондиціонування, впроваджена автоматизована система продажу квитків. Встановлено нове сучасне обладнання, яке дозволить демонструвати на великому екрані кінофільми в форматі 3D.

У день офіційного відкриття кінотеатру тут пройдуть урочисті збори працівників кіномережі, приурочене до Дня білоруського кіно, який 17 грудня відзначається в країні.

Глядачів оновлений кінотеатр запрошує 18 грудня подивитися анімаційну комедію "Рапунцель: Заплутана історія".