«ФАНТАСТИЧНА НІЧ У МУЗЕЇ 2016» »Гомельський палацово-парковий ансамбль

Напередодні Міжнародного дня музеїв настає дивовижна пора, коли музеї всього світу привітно розкривають свої двері для відвідувачів у позаурочний час. Досвідченої заходами попередніх років Гомельської публіці 20 травня Гомельський палацово-парковий ансамбль запропонував щось екстраординарне - Фантастичну ніч в музеї! І це в буквальному сенсі цього слова!

Зовсім не важливо, скільки Вам років і чи знайомі Ви з літературою і кіно в жанрі фантастики. Любов до таємничого і пригод властива абсолютно всім. І йти далеко не довелося: двері в чарівний світ відчинилися у палаці Румянцевих і Паскевичей, де відвідувачів чекало подорож крізь століття і Фентезійні всесвіти до тих далеких часів, коли магія і чудеса тільки зароджувалася в цьому світі!

Почалася подорож з молодіжного «Балу квітів» (адже квіти теж танцюють!) В Колонному залі палацу в присутності гостей, батьків і друзів ошатних і урочистих учасників балу, що продемонстрували історико-побутові танці від менуету і полонезу до вальсу і мазурки.

Інтерес глядачів викликав Лабіринт Мінотавра. Після закінчення балу відвідувачі із задоволенням кинулися по Лабіринту, створеному протягом 10 хвилин буквально на очах у глядачів, до палацового оракула, щоб дізнатися про своє майбутнє - отримати послання «з передбаченням від давньогрецьких богів» .Тут же, на першому поверсі палацу, можна було побачити чудеса мага-фокусника; отримати індивідуальний візаж від майстра Фейс-арту; познайомитися з музейної класикою - кращими музейними експонатами в Червоній вітальні; відвідати в Білій вітальні показ короткометражних роликів в жанрі кінофентезі, ще раз зустрітися з улюбленими героями і кіноартистами.

На другому поверсі, в спеціально створених для цього музейними співробітниками експозиціях, можна було дізнатися, як задобрити домовика, врятуватися від лісовика в дрімучої частіше і як піти живим від русалки, і навіть зробити собі оберіг; взяти участь в народних обрядових і побутових танцях, а також квестах, як Персі Джексон!, відвідати кабінет зельеваренія професора Снейпа, приміряти Чарівну капелюх і окуляри Гаррі Поттера і навіть сфотографуватися на пам'ять в них також, як і з мечем і щитом на цьому Залізному троні з «Ігри престолів»! Чи не випаровувалася чергу бажаючих отримати поради ворожки на картах Таро по життєво важливих для них питань, і відвідувачів експозиції, присвяченої традиційної слов'янським повір'ям і побутової магії, а також бажаючих розгадати загадки про події часів Олімпійських богів іБітви Титанів. До самого закриття тривало фотографування численних бажаючих на Залізному троні вВолшебной капелюсі та окулярах Гаррі Поттера.

У казковому підземеллі (цокольний поверх), відвідувачі потрапляли в справжній ящик Пандори - під фантастичну космічну музику, в феєричних колірних звукових ефектах їх оточували найнеймовірніші дивні створіння, народжені з металу, скла та фантазії майстра Сергія Портенкова.

Для тих, хто вже жадав глотка реальності був представлений чудовий виставковий проект з самої Італії «Все життя в одному велосипеді» - феєричний коктейль з чудо-майстерень на колесах, залу з італійським кіно про велосипедах і світовою прем'єрою мультимедіа-шоу! До того ж, до кожного купленого квитка на «Фантастичну ніч в музеї» тільки в цей день додавався ваучер на 5 безкоштовних ночей в Італії при замовленні туру! А для тих, хто не мислить свого існування без двоколісного друга або планує найближчим часом завести собі такого - подарунком стала знижка на придбання велосипеда в магазинах «БАЙК-СЕРВІС».

У фіналі заходу в Колонному залі палацу прозвучали виступи двох оригінальних творчих дуетів. Дует «PiobRock» - єдині в Білорусі виконавці на шотландської волинці Андрій і Оксана Мороз, в барвистих шотландських національних костюмах з традиційними виходами і перестроювання влаштували справжнє шоу, чудово виконали знамениті шотландські мелодії і сучасні композиції і зірвали шквал овацій. Виступ творчого тандему «Double D», рухомого і дуже виразного Dj Godsby і віртуозного барабанщика Веніаміна Щербакова, що поєднують в своїй творчості електронну музику і драйв барабанів, викликало захват і так розгойдав присутніх, що видовище в Колонному залі стихійно переросло в танцювальну дискотеку, що стала завершенням усього вечора.

Як минула ніч музеїв також читайте в інших джерелах:

Гомельський ВІДОМОСТІ

БелТА

Гомельський ПРАВДА

Вхід платний.

Вартість вхідного квитка на всі заходи і виставки для дорослих - 100 000 рублів, пенсіонерів, студентів, учнів - 60 000 рублів.
Контактна інформація організаторів заходу:
Тел. в Гомелі: +375 (232), 70 38 18 (ф), 75 89 11, 75 80 93 (ф), 75 53 65.

Організатори: державне історико-культурна установа «Гомельський палацово-парковий ансамбль, генеральний директор - А.В. Гостєв, директор музею установи - О.В. Торопова.
Партнери: ГУ «Середня школа № 47 м Гомеля», УО «Гомельський державний обласний Палац творчості дітей та молоді».
Інформаційні партнери: телерадіокомпанія «Гомель»; радіо «Гомель FM»; Перший міський телеканал; канал «Культура» Білоруського радіо 91,5 FM; Гомельське міське радіо 107,4 FM; газета «Гомельська праўда»; газета «Гомельські відомості»; газета «Вечірній Гомель»; інформаційний портал vgomele.by; рекламно-інформаційний портал «Моя реклама»
Дата проведення: 20 мая 2016 р
Час і місце проведення: 19.00 - 23.00 - центральна частина парку палацово-паркового ансамблю, палац Румянцевих і Паскевичей.