Аліса Гребенщикова показала закулісся ростовського театру імені Горького

29 березня дочка легендарного Бориса Гребенщикова - актриса Аліса Гребенщикова - побувала в Ростові -на- Дону зі спектаклем «Чоловічий аромат». Артистка активно ділилася своїми враженнями про донський столиці в Instagram.

- Ми з Глафірою Тарханової поки ще в Ростові, місті, де дуже багато дзеркал, ще пам'ятаємо, який вітер дув в обличчя, і як нас тепло приймали глядачі, але вже збираємося в Москву, - написала Аліса вранці 30 березня.

Обидві актриси крім виступу прогулялися по набережній Ростова в сонячну погоду, з'їли по морозиву і залишилися задоволені видом на річку Дон.

- Морозиво як в дитинстві. І за смаком, і по подачі, - похвалила частування Гребенщикова.

І за смаком, і по подачі, - похвалила частування Гребенщикова

Доброго ранку) Бродячі артисти поки ще в Ростові, місті, де дуже багато дзеркал, ще пам'ятаємо, який вітер дув в обличчя, і як нас тепло приймали глядачі, але вже збираємося в Москву)

Ну а перед самим спектаклем Аліса пройшлася за лаштунками театру Горького (саме там глядачі побачили постановку) і зняла на відео те, що приховано від очей публіки. Відразу за завісою вона виявила пульт управління з безліччю кнопок і столик помічника режисера. А в сусідній кімнаті артистка побачила те, що, за її словами, вона зустріла тільки в Ростові, - швейну машинку. Вона стоїть в двох кроках від сцени, щоб в разі надзвичайної ситуації з костюмом, одяг можна було швидко підлатати, не перериваючи спектакль.

# Тайнизакулісья # нагастролях

Нагадаємо, кілька днів тому сам Борис Гребенщиков також був з гастролями в Ростові і крім концерту в клубі він ще дав вуличне виступ в парку Революції - поруч з театром Горького.

А ОСЬ БУВ ВИПАДОК

Гітарист Наргиз Закірова зробив пропозицію своїй дівчині на концерті в Ростові

9 березня в театрі імені Горького відбувся концерт співачки Наргиз Закірова. На сцені відбулося пам'ятне подія, про яку артистка розповіла в соціальній мережі. Гітарист співачки Артем посеред виступу запросив на сцену свою дівчину і зробив їй пропозицію. Зворушливий момент відобразили безліч шанувальників Наргиз, які знімали концерт на свої телефони. Молода людина подарував своїй обраниці букет троянд і зізнався в любові. ( Детальніше )