У Луганську стався «Пташиний переполох»

Творчі колективи Луганського Палацу культури представили вихованцям шкіл столиці Республіки дитяче свято «Пташиний переполох». Про це повідомили в установі культури.

У Луганському ДК відзначили, що програма була приурочена відразу до двох свят - Дня сміху та Міжнародному дню птахів.

Гостями заходу стали учні луганських шкіл №2, №13, №28, а також Луганського навчально-виховного комплексу «Інтелект».

«Маленькі глядачі поринули в співочий світ братів менших, друзів нашої природи, зберігачів нашої землі, символів сонця, миру і творення Зустріч була пізнавальною, розважальної і активної з боку глядача», - розповіли в Луганському ДК.

В ході свята хлопці подивилися відеофрагменти мультфільмів, в яких головними героями виступають птиці, взяли участь в конкурсах і відгадали загадки.

Крім того, керівник народного клубу голубівників Сергій Фетисов продемонстрував глядачам своїх вихованців: папуг, синиць, фазанів і голубів.

Колективи Палацу культури подарували дітям концертну програму. Так, зразковий ансамбль танцю «Карамельки» презентував танцювальні номери «Бджілки» і «Ціп-ціп, мої курчатка», учасники народного цирку «Родник» виконали художньо-акробатичні етюди «Я - ворона» і «Голубина сюїта», а солісти вокальної студії «Асорті» і зразкового ансамблю «Катюша» представили пісню «Апрель».

Свято завершилося на площі Палацу культури - діти запустили в небо голубів народного клубу голубівників.