Стали відомі подробиці смерті зірки фільму «Любов і голуби» Ніни Дорошиною

На 84-му році пішла з життя радянська і російська артистка театру і кіно, зірка фільму «Любов і голуби» Ніна Дорошина. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці театру «Современник», звідки почалася її акторська кар'єра.

Довгий час Дорошина важко хворіла. 20 квітня їй стало гірше, жінка викликала швидку допомогу, проте від госпіталізації відмовилася. Вона хотіла лікуватися вдома ... 21 квітня актриса померла. У «Современнике» підтвердили офіційну причину смерті - зупинка серця.

У «Современнике» підтвердили офіційну причину смерті - зупинка серця

Актриса Уляна Лаптєва зважилася розповісти про останні дні зірки і про те, чому улюблениця радянських телеглядачів вмирала в повній самоті.

За її словами, Дорошина важко хворіла. Спочатку вона припинила викладання, а після перестала виходити на сцену. У актриси були серйозні проблеми з серцем і ногами, але при цьому вона категорично відмовлялася від доглядальниці. Ніна Михайлівна була двічі заміжня, але дітей у неї не було, так що доглянути за нею не було кому.

В одному з інтерв'ю Ніна Дорошина сказала: «Крім моїх студентів і театру, у мене більше нічого немає в житті ... Свого часу я відмовилася народжувати дитину, егоїсткою була жахливою, думала, що мені зашкодить це в роботі. А ось тепер шкодую, що не народила ».

А ось тепер шкодую, що не народила »

Останнім часом Дорошина навіть не могла вийти з дому, проте була налаштована оптимістично. Актриса мріяла повернутися на сцену. Частенько жартувала, що у неї хороша генетика і вона доживе до ста років, як її мама. Але не вийшло.

Але не вийшло

У Москві вже попрощалися з актрисою. Колеги з сумом згадують, що її творчий потенціал був набагато ширше, ніж роль Наді в картині «Любов і голуби». Найчастіше Дорошиною діставалися другорядні ролі, але їй вдавалося зробити своїх героїнь надзвичайно яскравими та незабутніми.

«Це приголомшливе, унікальне явище - Ніна. Це маніакальний комплекс відданості любові, дружбі і творчості. Вона не зраджувала ніколи і нічого і ніколи не старіла », - розповів народний артист Росії Олександр Ширвіндт.

Володимир Меньшов додав: «Видати таку приголомшливу російську жінку - це було впровадження в національний код наш, вона туди проникала, саме вона в цій ролі проникала в ці глибини. І ми дивилися і задихалися від впізнаваності, від щастя ».

І ми дивилися і задихалися від впізнаваності, від щастя »

Всі актори зійшлися на тому, що Дорошина була не тільки блискучою актрисою, про що свідчать її успішні роботи в театрі і кіно, але і дуже душевним і доброю людиною. Її ролі залишаться в нашій пам'яті назавжди.

Її ролі залишаться в нашій пам'яті назавжди

Актрису поховали біля її сім'ї на П'ятницькому цвинтарі. В останню путь її проводили, як і годиться, довгими оваціями.

Ми будемо сумувати за неповторною Наді Кузякіною. Світла пам'ять !