"Летіть, голуби, летите" | Маук Центр російської культури

27 вересня в 12:00 у Маук Центр російської культури відбулася літературно-музична програма «Летіть, голуби, летите» 27 вересня в 12:00 у Маук Центр російської культури відбулася літературно-музична програма «Летіть, голуби, летите». Захід приурочено до Міжнародного дня миру та Дня пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Програму відвідали учні 4-х класів школи № 67. Діти з радістю познайомилися з традиціями свята і з натхненням прийняли участь в них. На знак миру над головами присутніх пролунав маленький «Дзвін миру», який передавався з рук в руки. Показ відеоролика про життя і подвиг святих мучениць допоміг ще глибше зрозуміти значімостьізученія історії свого народу.
Організатори порадували дітей білими, паперовими голубами, які кожна дитина забрав додому. Захід закінчився «творчої хвилиною»: учні залишили побажання і замальовки на плакаті, на якому була зображена наша планета.

фотографії