Помер Льонька з фільму «Любов і голуби»

1. Обговоріть в соцмережах

Заслужений артист Росії і викладач кафедри акторської майстерності Вищого театрального училища імені Щепкіна Ігор Лях помер у віці 55 років. Про це повідомив актор МХАТ імені Горького Дмитро Корепин в Facebook .

Ігор Лях запам'ятався глядачам по ролі Льоньки у фільмі Володимира Меньшова «Любов і голуби». Він також зіграв головні ролі в картинах «Жив-був Шишлов» і «Ха-бі-аси», знявся в стрічках «Недоросль», «Змова скурлатаев», «Ялинки 3», «Тариф новорічний» і «Жага». У 1998 році отримав звання заслуженого артиста Росії.

21 квітня в 83 роки померла народна артистка Росії Ніна Дорошина, яка виконала головну роль у фільмі «Любов і голуби».

Помер Ігор Лях, який зіграв Леньку у фільмі «Любов і голуби». Про це повідомив актор Дмитро Корепин.
Артистові було 55 років. pic.twitter.com/BnU7dfQjFR

- Телеканал 360 ° (@ 360tv) 8 червня 2018 р