Любов і голуби на сцені Стуловского ДК

- Борис, привіт! Розкажи, чому для постановки вибрали фільм "Любов і голуби"?

- По-перше, це всіма улюблений і відомий фільм, який можна цитувати і переглядати нескінченно. По-друге, кожен глядач дізнається в персонажах себе або своїх рідних і сусідів. Кожен персонаж - збірний образ російського людини. По-третє, цей спектакль ставили на сцені Стуловского ДК в 1995 році, до 20-річного ювілею ДК. До 40-річчя клубу ми вирішили його повторити. До речі, Людмила Рязанова (колишній директор ДК) грала роль баби Шури тоді, в 95-м, грає і зараз.

- Хто писав сценарій? Скільки людей задіяно?

- Сценарій театральної постановки писав я. Частина реплік взяв з фільму, частина - з п'єси Володимира Гуркіна "Любов і голуби" (по якій, до речі, і був знятий фільм). Готового сценарію немає ніде. Задіяно в постановці вісім чоловік. Плюс додатково участь брали підлітки з театрального гуртка, вони займаються світлом, завісою, реквізитом. Для них це хороша театральна практика.

- Як давно почали репетирувати?

- З 3 серпня. Репетируємо проходять майже кожен день. За два місяці чи п'ять днів було без репетицій. Прогони у нас бувають до восьми-дев'яти годин вечора.

Прогони у нас бувають до восьми-дев'яти годин вечора

- Які емоції, на твій погляд, спектакль викличе у глядачів? Голуби будуть?

- Для початку скажу про емоції самих акторів. За їхніми словами, всі актори підібрані для своєї ролі, кожен дізнається себе. На репетиції йдуть із задоволенням, незважаючи на сім'ї та зайнятість. Від глядача чекаємо позитивних емоцій, сміх, посмішки, переживання за персонажів. Стуловскому глядачеві буде цікаво спостерігати за розвитком сюжету, особливо коли вони побачать, хто виконує ролі. А голуби будуть.

- На скільки місць розрахований зал? Чи є квитки в продажу?

- Ми плануємо розмістити 250 осіб. Квитки вже продаються в ДК і в бібліотеці.

- У чому були складнощі при постановці?

- Складно було збирати костюми, реквізит і декорації. І непросто було поставити класичний спектакль. Такий повноцінний спектакль я ще не робив, але відчував повну підтримку акторів, їх зацікавленість спектаклем і мені стало простіше.

- Розкажи про свою освіту і ролі в спектаклі.

- За фахом я режисер народного театру, закінчив Кіровський обласний коледж культури в 2010 році. Як режисер я повністю реалізовую себе вперше, ставлячи на великій сцені повноцінний класичний спектакль. У мене роль діда Миті, який живе зі своєю дружиною. Дід Митя і баба Шура - сусіди головних героїв. Незважаючи на вік, мій персонаж йде на будь-які хитрощі і прийоми, щоб випити. Але пильна баба Шура не дає моєму героєві довести розпочате до кінця. Обидва добрі і відкриті люди, і, найголовніше, все ж люблять один одного.

- Дякуємо!

Від адміністрації сайту додамо, що театральна постановка - явище вкрай несподіване для нашого міста і району. Особливо цікаво глядачам буде побачити знайомі обличчя в класичному спектаклі.

До речі, ви можете взяти участь в нашій групі вКонтакте і виграти два квитки на постановку. Для цього необхідно бути учасником нашої групи , Зробити репост запису про конкурс і посміхнутися першому зустрічному.

Ну а для тих, хто вважає за краще не ризикувати, а точно знати всі умови, повідомляємо: вартість квитка на виставу "Любов і голуби" становить всього 100 рублів. (До слова сказати, в Кіровської "драмі" ціна починається від 350. Плюс дорогу порахуйте ...). Квитки на спектакль вже є в продажу в Будинку культури д. Стулова і бібліотеці. Поспішайте придбати квитки заздалегідь, місць всього 250!

Всі питання по телефону: 4-83-04.

Соб.інф.

Фото Стуловского ДК.

Розкажи, чому для постановки вибрали фільм "Любов і голуби"?
Хто писав сценарій?
Скільки людей задіяно?
Як давно почали репетирувати?
Які емоції, на твій погляд, спектакль викличе у глядачів?
Голуби будуть?
На скільки місць розрахований зал?
Чи є квитки в продажу?
У чому були складнощі при постановці?