Замовити і купити квитки в театр Сатирикон на концерт «Костянтин Райкін

Є шанувальником знаменитого артиста Костянтина Райкіна? Бажаєте замовити і купити квитки на концерт «Костянтин Райкін. Своїм голосом »в театр Сатирикон? Скористайтеся сервісом компанії Білетторг.ру і у вас гарантовано будуть квитки на цю виставу. Зробити замовлення квитків у нас дуже просто - необхідно заповнити заявку на сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону. Після оформлення заявки квитки будуть доставлені вам нашим кур'єром прямо додому.

Костянтин Райкін Костянтин Райкін. своїм голосом

Прем'єра: 17 cічня 2012
Тривалість: 2 години

У виставі грає Костянтин Райкін .

Керівник «Сатирикону» К. А. Райкін має величезну кількість шанувальників, він відомий як талановитий актор і самобутній режисер, який створив чимало яскравих постановок. Немає нічого дивного в тому, що квитки на спектаклі з його участю завжди доводиться бронювати заздалегідь - вони розлітаються з кас в одну мить. Його багатогранний талант знайшов відображення в самих різних сферах артистичної діяльності: він проявив себе як читець-декламатор, співак, конферансьє і танцюрист, а також знявся в популярних фільмах.

«Костянтин Райкін. Своїм голосом »- так називається чудова постановка в форматі творчої зустрічі, підготовлена ​​артистом і режисером. У ній він розповість про початок своєї творчої кар'єри, про те, як сумнівався в правильності свого вибору, про захоплення спортом і небажанні вступати в будь-якої з театральних ВНЗ. Прийшовши в Театр Сатирикон, шанувальники зможуть почути розповіді Костянтина Райкіна про свого батька, про щиру любов глядачів, що оточувала цього дивного артиста.

У 2-ої частини моновистави глядачі, що купили квитки, прослухають твори улюблених поетів К. Райкіна, серед яких Н. Рубцов, Д. Самойлов, О. Мандельштам та інші.

Є шанувальником знаменитого артиста Костянтина Райкіна?
Своїм голосом »в театр Сатирикон?