Сольний концерт Діни Гаріпова в Москві пройшов з аншлагом

(Казань, 13 листопада, «Татар-інформ»). У суботу, 12 листопада, відбувся концерт Діни Гаріпова у великому концертному залі «Градський хол» в Москві.
Шоу під назвою «Сольний концерт» пройшов за участю друзів театру, солістів та оркестру «Градський хол». Квитки були розкуплені задовго до початку концерту.

У цей вечір пролунав найрізноманітніший репертуар - і романси, і пісні з кінофільмів, і рок-музика, і авторські композиції, в тому числі і на татарською мовою. Концерт, на думку музичних критиків, пройшов «витончено», «грандіозно», «красиво». Про це пише татарський композитор Радик Салімов.

«Велика творча удача, що вдалося попрацювати з Діною. Вчора взяв участь в її сольному концерті в Москві, який пройшов в "Градський хол". Вона виконала мою композицію "У води" (слова Данили Валиуллина), я грав, імпровізував на кураї. Сильний і водночас ніжний голос Діни, оркестр, back vocal, звук, світло, сама сцена - все це вводило в нереальність відчуттів під час виконання. Було здорово, було дуже круто. Як і весь концерт, який пройшов витончено, грандіозно, красиво. Це був її свято. Свято непідробною любові і поваги до Музиці. Діна @ dinagaripova браво! », - написав композитор в своєму Instagram.

Ще одна землячка Діни, яка брала участь у створенні концерту, - Євгенія Королькова з Зеленодольська. Музикант акомпанувала Гаріпова під час виконання однієї з татарських пісень. «Я кілька років грала в татарському національному оркестрі, де і закріпила основи мови. Тепер в Москві на репетиціях перекладаю всім бажаючим сенс пісень, виконуваних Діною на рідній мові », - розповіла раніше Королькова в одному з інтерв'ю.

Ті, що прийшли на концерт в буквальному сенсі завалили виконавицю шикарними букетами і дякували Олександра Градського за доленосний поворот крісла в проекті «Голос». Шанувальників заслуженої артистки Татарстану просто «розпирало» від почуттів і емоцій.

«Сьогодні в моїй душі свято! послухала чудовий голос Діни Гаріпова , Переможця першої програми "Голос". Спасибі Діні за мурашки і пітні долоньки, торкнула своїми піснями, голосом всі можливі і неможливі фібри моєї душі! »- написала в соцмережах одна з них.

«Дорога Діна, хочу сказати спасибі Вам за цей вечір! Я вболівала за Вас ще з самого початку проекту "Голос", навіть мама говорила, що якщо до неї ніхто не повернеться, значить, вони прослухали талант і майбутнє нашої естради! А Олександр Борисович не помилився і відкрив Вас для публіки для всіх нас! Ви чарівно виглядаєте, дякую Вам за пісні, за майстерність, за Ваше душевне виконання пісень! Оркестр просто чарівно грав! Приємно була здивована появою на сцені "Джукбокс тріо"! Стільки емоцій, що словами не передати! Удачі Вам, Діна, у всьому і будемо підтримувати Вас у подальшому! Ви найдобріший душі чоловічок, такі люди на сцені зараз рідкість! Любимо Вас !!! »- написала інша.

Артистка з'явилася на сцені в самих різних образах: Діна «лірична», Діна «завзята», Діна - автор, Діна - рокер. Співачка виконала зі сцени пісню Володимира Висоцького «Я не люблю» (10 листопада співачка взяла участь в концерті каверів на пісні Висоцького). Особливо проникливо прозвучала початкова композиція «А наостанок я скажу» ... Незвично зазвучала пісня Вітні Х'юстон на італійській мові у виконанні Діни, Skyfall, Summertime просто вбили шанувальників. Під час виконання авторської пісні «Ти для мене» шанувальники влаштували флешмоб: запалили серця і троянди, а потім зібрали квіти з усього залу і винесли на сцену величезний букет, який було не осягнути руками.

У свій вечір Діна виглядала чудово, стильно і зоряно. Гаріпова змінила п'ять сценічних костюмів. Переможниця проекту «Голос» подякувала в своєму Instagram всіх, хто прийшов на її концерт, і тих, хто допоміг в його створенні.

"Любі мої! Спасибі всім, хто прийшов! Дякую моїм гостям: @jukeboxtrio за те, що прикрасили концерт своїм неповторним стилем, талантом і чарівністю, за музику, яку ви створюєте; Жені Королькової за те, що вона завжди підтримує мене у всіх творчих починаннях і в черговий раз показує себе професіоналом найвищого рівня! Спасибі Радіку Салімова, чудовому композитору, який вміє представити татарську музику у всій її красі і мелодійності! Спасибі прекрасним молодим виконавцям з # академіяпопулярноймузикіігорякрутого! Ви змогли подарувати зовсім нове звучання моєї пісні #whatif і прикрасили своєю появою концерт! »(Орфографія і пунктуація автора тут і далі дотримані - прим. Т-І).

Відео опубліковано Діна Гаріпова (@dinagaripova) Лис 13 2016 о 2:33 PST

Діна зізналася, що сама знаходиться під великим враженням від власного концерту: «Дякую оркестр # градскійхолл і самого Олександра Борисовича за те, що підтримали мої ідеї і допомогли створити таку атмосферу, яку ми задумували! Спасибі всій команді театру, художникам по звуку і по світу, прекрасним бек-вокалістам, стилістам по костюмах, зачіскам, макіяжу! Всім-всім-всім, хто брав участь у створенні цього концерту! Сподіваюся, що нікого не забула подякувати, тому що поки ще перебуваю під враженням від вчорашнього дня! І окреме спасибі за сюрприз, який засяяв в залі під час моєї пісні !!! Завдяки всім вам у нас все вийшло! Спасііібоооо !!!! »

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.