XI Міжнародний гольф-турнір на призи Київського Сигарного Клубу: що потрібно знати про подію

2 червня відбудеться XI Міжнародний гольф-турнір на призи Київського Сигарного Клубу. Це щорічне масштабне подія по праву вважається одним з найбільш значущих в спортивній, світського і культурного життя столиці.

На чемпіонському поле Chamberlain київського гольф-клубу Golfstream зустрінуться справжні шанувальники аристократичної гри - більше сотні гольфістів. Також на гольф-турнірі, крім спортсменів, зберуться політики, відомі бізнесмени та діячі мистецтва.

Любителі сигар зможуть насолодитися не тільки грою в гольф, а й тютюновою продукцією від сигарного будинку "Фортуна".

Міжнародний турнір вважається одним з найбільших в Україні і позиціонує гольф не тільки захоплюючим спортивним змаганням, а й місцем проведення дозвілля, де можна із задоволенням присвятити вільний час сім'ї, друзям і колегам.

Щоразу організатори продумують нову культурну програму. Так, в цьому році виступить діджей Funkylanky (Яна Алтухова), а також артистка цирку Cirque du Soleil Надія Васіна. За настрій гостей будуть відповідати студія "Мамахохотала" і дует «Не Родичі", які покажуть смішні мініатюри.

Фінальним акордом зустрічі стане вручення подарунків на честь 111-річчя Київського Сигарного Клубу.

Нагадаємо, Київський Сигарний Клуб - це найстаріше приватне об'єднання з великою історією, ділової та творчої еліти Києва та України, в якому складаються успішні ділові люди. З року в рік Міжнародний гольф-турнір проходить саме під патронатом цього клубу.

Коли: 2 червня, 13.00

Де: Golfstream Київська обл., Макарівський р-н, Гриневський шосе, 1, с. Гавронщина

Гавронщина