Сергій Глушко зробив дружині чарівний подарунок: Наташа Корольова показала оновлений паркан

Російська співачка Наташа Корольова поділилася новим відеороликом в своєму мікроблозі в Інстаграм. Зірка розповіла про незвичайний подарунок, який зробив їй чоловік на 15-ту річницю весілля, пише Joinfo.ua.

Зовсім недавно подружня пара Сергій Глушко і Наташа Корольова відсвяткували кришталеве весілля. Щасливі артисти зворушливо привітали один одного з 15-річчям їхнього одруження. А зараз співачка вирішила показати своїм передплатникам в Інстаграм, який подарунок зробив їй чоловік на річницю.

Королева опублікувала відео, в якому розповіла про презент. У ролику співачка в домашньому костюмі походжає біля оновленого паркану і каже: "Ось такий чарівний подарунок мені чоловік зробив на честь 15-річчя нашого шлюбу, нашої кришталевої весілля".

На прикрашеному огорожі майстерний художник зобразив чудову природу - зелену галявину, річку і красиві дерева і чагарники. Наташа розповіла, що цей малюнок повністю відповідає її внутрішнього світу. За її словами, вона велика фантазерка і в усьому бачить диво і чудеса.

"Ділюся з вами тільки тим що самій в радість !!" (Орф. І пункт. Автора збережені. - прим. Редактора), - написала Наташа і подякувала талановитих хлопців, які допомогли її чоловікові здійснити його план.

Шанувальники зоряного сімейства стали хвалити Сергія за прекрасну фантазію. Фанати кажуть, що оновлений паркан прекрасно гармонує з цією галявиною біля будинку.

"Креативно і тепло по домашньому, супер!", "Ой, как красиво !!! так яскраво, соковито !!! парканчик прям заграв", "Талановитий людина-талановита в усьому! І в подарунках теж", "Дуже красиво і оригінально ! "," Какая прелесть! Шматочок раю! "," Чоловік молодчина! Шкода що ні сам ... намалював "(орф. і пункт. авторів збережені. - прим. редактора), - хвалять передплатники.

Нагадаємо, що 21 серпня 2018 року Сергій Глушко і Наташа Корольова відсвяткували річницю весілля. Минуло 15 років з того дня, як вони стали чоловіком і дружиною і до сих пір вони щасливі разом.