Чудовий відпочинок в подарунок на річницю весілля батьків

Наші батьки - як багато вони свого часу зробили для нас. Тепер настає час і нам проявити турботу про них. Річниця весілля батьків для цього відмінний привід. Наші батьки - як багато вони свого часу зробили для нас

Чудовий відпочинок - подарунок на річницю весілля батьків

Ми з сестрою давненько подумували про те, щоб відправити їх куди-небудь відпочити, але то одні обставини, то інші весь час заважали здійсненню нашої затії. Нам дуже хотілося підготувати їм справжній сюрприз. Від того, щоб організувати їм закордонну поїздку довелося відмовитися, та й здоров'я обох вже не мало до тривалих переїздів і жаркого клімату. На щастя, довго ламати голову нам не довелося - переглядаючи інформацію в Інтернет мережі, ми знайшли сайт, в якому дуже детально і барвисто описувався підмосковний будинок відпочинку. Фотографії надали нам можливість зробити по ньому цілу екскурсію: чудові корпусу, відмінно обставлені номери, гарне оздоблення ресторану і холів. Територія вразила кількістю різних декоративних насаджень - клумби були просто чудові, а розташований поруч сосновий бір і невеликий ставок остаточно переконали нас в тому, що це те, що потрібно.

Не відкладаючи оформлення в довгий ящик, ми зателефонували з адміністратором, з'ясували всі нюанси і зробили замовлення, через кілька днів жаданий подарунок був у нас в руках. Приурочили ми наш подарунок до річниці весілля батьків, яку традиційно відзначаємо у вузькому сімейному колі. Чесно кажучи, батьки були навіть трохи шоковані таким подарунком на річницю весілля, але вмовляти їх довго не довелося - через тиждень вони відбули на сімейний відпочинок в Підмосков'ї.

Ми припускали, що будинок відпочинку ім сподобається, але і подумати не могли, що настільки. Вже через пару днів ми вислуховували захоплений звіт про проведений час. Компліменти посипалися, як з рогу достатку - персоналу, який привітно і терпляче відповідав на всі виникаючі питання і роз'яснював ті чи інші моменти, інструкторам - ми включили в путівку відвідування залу лікувальної фізкультури і заняття в басейні, кухарям - їжа, незважаючи на те, що була дієтична (у обох проблеми з шлунково-кишкового тракту), по-справжньому вразила різноманітністю і смаком.

Зідзвонювалися ми практично щовечора, але все одно своїми враженнями батьки не встигали ділитися - настільки багато їх накопичувалося за день. Вперше за багато років батьки зважилися сісти на велосипед, і ця прогулянка привела їх в справжнє захоплення: з того дня вони щоранку вони починали або з пішої, або з велосипедної прогулянки. Після смачного обіду, поки у мами тривав курс масажу, батько йшов в ігрову - там він знайшов собі відмінного партнера для шахових і шашкових битв. Потім обидва йшли або кінозал, або на прогулянку до ставка - пару раз вони навіть зважилися взяти в прокат човен і як в старі добрі часи покаталися під вербами, згадали молодість під тихий плескіт води.

Порадували їх і розважальні заходи - з великим задоволенням вони сходили на виступ заїжджих артистів, вибралися на екскурсію в розташовану неподалік дворянську садибу-музей і навіть кілька разів сходили на танцювальний вечір.

Зустрічали ми наших батьків посвежевшім і помолоділими, про свої болячки вони потім не згадували довго. Вони дуже дякували нам за такий подарунок батькам на річницю весілля.

Тепер ми всією сім'єю намагаємося періодично виїжджати в полюбився нам будинок відпочинку на вихідні, а не так давно наш відпочинок в Підмосков'ї став ще різноманітнішим: в списку улюблених місць з'явилася ще розташована неподалік база відпочинку - туди якось з класом з'їздили відпочивати наші діти, і настільки їм там сподобалося, що частенько ми стали навідуватися і туди. Як виявилося, для того, щоб добре відпочити і приємно провести вихідні не обов'язково вирушати за тридев'ять земель - потрібно просто уважно озирнутися навколо. А відпочинок в якості подарунка на річницю весілля батьків це кращий вибір.

Яків Гуглін