Сергій Мандрівник. Стенлі Кубрик - "СПРАВЖНІ широко заплющені очі"

CollectiveEvolution   https://www

CollectiveEvolution https://www.collective-evolution.com/2018/07/25/was-stanley-kubrick-telling-us-something-with-his-1999-film-eyes-wide-shut/ : Останній фільм Стенлі Кубрика "З широко закритими очима" перед своєю передчасною смертю, в якому знімалися Том Круз і Ніколь Кідман, для багатьох сприймався як головоломка. Цей фільм був завантажений окультної символікою і показав складну маскарадну вечірку з оргією і жертвопринесеннями. Кубрик помер від серцевого нападу через декілька днів після показу його фільму в студії. Чи було це просто збігом? Подивившись фільм, і відео нижче, Ви можете це вирішити самі для себе.

Кубрик багатьма розглядався, як один з найбільших кінематографістів сучасності, його фільми часто розглядалися як шедеври і твори мистецтва. Можливо, найбільш відомий своїми фільмами "2001: Космічна Одіссея" і "Сяйво", Кубрик не боявся розсовувати кордону і часто відвідував місця, які раніше не бачили інші кінорежисери.

Будь-який шанувальник Кубрика, ймовірно, знає про приховані повідомлення і символіці, які завжди були включені в його фільми. Деякі відмахуються від них як від простої конспірології, але ті, хто вирішує копнути глибше в прихований сенс цих символів, легко бачать, що Стенлі намагався нам щось сказати.

З широко заплющеними очима

Цей фільм був останнім для Кубрика, і тим, хто знає, що насправді відбувається за лаштунками щодо елітних товариств, які керують нашим світом, легко зрозуміти, чому. "З широко закритими очима" насправді був знятий в особняку Ротшильдів і події, які мали місце в цьому фільмі страхітливо схожі на справжній маскарад, який відбувся в 70-х роках. Це займе всього лише трохи досліджень, щоб побачити, що ці елітні вечірки часто мають теми, які стосуються тій чи іншій формі сатанинських ритуалів. На вечірці Ротшильдів були фотографії того, як це місце було прикрашено, всюди були відірвані лялькові голови і кров. У меню були назви з описом людської плоті.

Що ж знав Кубрик?

Здається, Кубрик занадто багато знав і намагався викрити те, що насправді відбувалося за зачиненими дверима. Чи був він запрошений на одну з цих вечірок і отримав з перших рук інформацію про те, що відбувається? Можливо, хтось розповів йому про події, якими були свідками. Ми ніколи не зможемо дізнатися це напевно, але абсолютно ясно, що в своєму останньому фільмі Кубрик намагався нам щось сказати. Якщо ви бачили фільм, ви, можливо, розгадали цю загадку, і, можливо, побачили щось важливе. Ходили чутки, що цілих 20 хвилин фільму були вирізані після того, як Кубрик представив його в студії. Ці кадри відсутні і вже втрачені для нас, і що ще більш важливо, це смерть Кубрика всього через кілька днів після того, як фільм був показаний. Офіційною причиною смерті був серцевий напад, але багато хто вважає, що його смерть була просто зроблена, щоб виглядати як серцевий напад, і мала ще більш зловісну мета. Якщо Кубрик був убитий за те, що розкрив дуже багато, це могло бути використано як загроза для інших, які, можливо, думали зробити те ж саме, щоб тримати їх рот на замку.

Короткий, 20-хвилинний документальний фільм нижче "СПРАВЖНІ широко заплющені очі", поглиблюється в цю теорію і вказує на деякі з кричущих символів, використовуваних в останньому фільмі Кубрика "З широко закритими очима".

Цікаво, що ви подумаєте після перегляду цього документального фільму. Чи намагався Кубрик нам щось сказати, через що його вбили?

(Можна включити титри)

джерело: http://infomaxx.ru/perevodika/stenli-kubrik-nastoyashhie-shiroko-zakryityie-glaza.html

Цей матеріал, як продовження публікації про ілюмінатів (синяк під лівим оком).

Стенлі Кубрика вбили не стільки за фільм "З широко закритими очима", скільки за викриття фальшивки з приводу висадки американців на Місяць.

Ніколь Кідман в липні 2002 року в інтерв'ю авторитетної американської газеті «Нейшнл ікуайерер» прозоро натякнула, що Кубрик відправився в кращий світ не з власної волі. За словами Кідмен, режисер дзвонив їй за дві години до офіційного часу раптової смерті і просив не приїжджати в Хартфордшир, де, як він висловився, «всіх нас отруять так швидко, що ми не встигнемо навіть чхнути». ( https://www.pravda.ru/culture/culturalhistory/personality/05-10-2007/240726-kubrik-0/ ).

От якось так.

Всього найкращого,

Сергій Мандрівник

Чи було це просто збігом?
Що ж знав Кубрик?
Чи намагався Кубрик нам щось сказати, через що його вбили?