Викладач, вчитель гітари в Харкові

Анатолій Яковлєв

вокал

Викладач вокалу, що пройшов відразу двома шляхами розвитку вокаліста: отримав музичну освіту в училищі ім. Б.М. Лятошинського і в ХНУМ ім. Котляревського, і паралельно був учасником рок-груп Drunken Squirrel, Hardrockers Band, і The BeatChess. На даний момент є вокалістом відразу двох груп - Gigmakers і RadioFun.
Встиг стати лауреатом міжнародних конкурсів і спробувати себе в ролі сесійного вокаліста на студії звукозапису. Вміє надихати і допомагає впоратися з труднощами тим, хто тільки починає вчитися. Обожнює soul-музику і вважає викладання - серйозним внеском в її подальший розвиток.

Олексій Секачёв

електрогітара

Закінчив музичну школу і харківське училище культури (ХУК), здобув освіту в харківській академії культури (ХДАК). "EX" гітарист групи MALAYA. В даний час гітарист alternative metal проекту Simple Evidence. Активно займається композицією і звукозаписом, працюючи при цьому в багатьох стилях.

Тарас Піхуля

Акустична гітара, електрогітара

Закінчив музичну школу, музичне училище ім. Б.М. Лятошинського. На даний момент закінчує Харківську державну академію культури. Є лауреатом третьої премії VII-го Міжнародного конкурсу "Срiбній дзвiн", лауреатом другої премії на Всеукраїнському конкурсі молодих музикантів-виконавців "Харківські асамблеї", дипломант інших міжнародних і українських фестивалів, а також гітарист в ROY CRANK

Андрій Дьяков

ударні

Андрій Shnur Дьяков. Сесійний барабанщик. Співпрацював з такими групами як "Wise Guyz", "Тонкая Красная Нить", "Kidz in Love", "Green Miles" і багатьма іншими. На сьогоднішній день працює з групами "Roy Crank", "Shakin 'Guts", "Blues Road", "Spiritual Seasons", "Golden Hit". У викладанні приділяє величезну увагу не тільки напрацювання технічних навичок у учнів, а й їхньому вмінню надалі грати в групі, вмінню чути і розуміти інших музикантів.

Олександр Луцишин

ударні

Талановитий музикант з цікавою методикою викладання гри на барабанах і багатим музичним досвідом. Вчився грати у легендарного Вадима Шапранова. Довгий час вдосконалював майстерність і набував свій унікальний стиль гри в таких групах, як: "KISLOROD", "ДіО.фільми", "99 Injections", "ЛЯМУР", "The EMERALD", "ДХАРМАКШЕТРЕ", "Версія Р", " Gaura Band "," EL HOOLIGANS "," Golden Hit "," Your Echo "," FaDiVi ", і" Мілана ".
На даний момент, Олександр - учасник гуртів "MELEN PASSA BAND" і "Royal Corvus", які відрізняються один від одного музичними стилями. До речі, наш викладач барабанів кілька років тому з групою "Royal Corvus" виступав на розігріві у самих «Scorpions»!
Стиль викладання Саші максимально невимушений, тому учні, потрапляючи в дружню атмосферу, досить швидко починають грати. У цього викладача теорія тісно переплітається з практикою, тому жодна хвилина заняття не проходить без гри. А музичні стилі, які хочеться вивчати, учні вибирають самі, будь то Rock, Pop, Funk, Latino, Fusion, Blues, або Jazz.

Євген Фінюшін

клавіші

Викладач гри на клавішах, піаніст, у якого за плечима не менше 15 років навчання: музична школа, училище ім. С.С. Прокоф'єва, а потім і Харківський університет мистецтв імені І. П. Котляревського. Брав участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах для молодих талановитих музикантів-виконавців: 3-й Міжнародний київський фестиваль фортепіанної музики «Каштановий рояль», «Кримська весна», міжнародний фестиваль-конкурс "ЗОРЯНИЙ ЛЕВ". Крім того, Євген грав у таких групах, як USB і KOLO.
Уміє зацікавити і доступно пояснювати навіть найскладніші речі, так що вже через півроку учні можуть вийти на сцену і виступити в складі групи, а може бути навіть сольно. Використовує нові європейські методики викладання, які дають результат набагато швидше старих радянських методик і підігрівають бажання грати, і навіть складати музику.