У Києві з'явиться готель тільки для занять сексом з кімнатою тортур і кабінетом гінеколога

На початку березня в Києві на Нивках відкриється пікантний готель Cherry Twins, в якому потрібно виключно займатися любов'ю і рольовими іграми. Приходячи в lovespace - простір любові, не доведеться спати, адже тут знайдуться заняття цікавіше.

Номери концептуального сексуального готелю оформлені в різних стилях: тут тобі і фантазія з рольової гри «учитель-учень», і кабінет гінеколога, і кімната тортур. Також тим, хто хоче випробувати новий заклад в більш традиційній атмосфері - надається номера в класичному стилі типу «Мавританського гарем». Про це інформатор дізнався у Ольги Лаптевой - вона надає піар-підтримку Cherry Twins.

Найважливіше - це те, що в готелі буде приділено особливу увагу чистоті. Так, стерилізація і кварцування стануть обов'язковими процедурами збирання номерів. Відвідувачі можуть не переживати про гігієну, зайшовши в лавспейс, потрібно просто розслабитися і піти в океан любові з головою.

Кімната тортур в готелі для заняття сексом

Номер в стилі кабінету гінеколога

Пограти в «учитель-учень» можна у відповідному номері

Кожен номер оснащений іграшками і аксесуарами, які підібрані у відповідному стилі. Якщо це кімната тортур, то до ваших послуг і ланцюги, і ремені, і батоги. Традиційні кімнати просто мають стильне оформлення, яке також має в своєму розпорядженні до розкріпачення.

Орендувати номер можна буде від трьох годин. Як нам повідомили, це обов'язкова умова, так би мовити, мінімальний лот. Природно, час утіх в кімнатах можна і продовжити. Ціни на номери такі (за три години):

• «Мавританський гарем» - 1500 гривень
  • «Шкільний клас» - 1500 гривень
  • «Кабінет лікаря» - 1500 гривень
  • «Домінація» - 2000 гривень
  • «Кімната тортур» - 2000 гривень
  • «Готика» - 2000 гривень

Варто відзначити, що ціна за ніч в кімнаті стоїть 5000-6000 гривень. Якщо захочеться чогось солодкого або підняти настрій вином або, можливо, знадобляться латексні простирадла для розваг, то це все можна замовити в готелі за додаткову плату.

Кімната - якщо захочеться пограти в Роксолану і султана Сулеймана

В Cherry Twins є номери в царському стилі

Для кого придумали такий специфічний готель? Лавспейс виключно для сімейних, які хочуть внести розмаїтість у сексуальне життя, а також для розкутих пар. В Cherry Twins не забороняє приходити втрьох, вчотирьох - як душа забажає, аби ви і всі учасники рольової гри залишилися задоволені. Також засновники простору любові дозволяють знімати те, що відбувається в кімнатах, тобто фото і відео ви можете робити, якщо це вам необхідно.

Творці готелю уточнюють, що орендувати кімнату для сексуальних розваг можуть лише ті, кому вже виповнилося 21 рік. Хочеться сказати, що така ідея лавспейс вже популярна в Європі, а придумали її японці, однак для українців простір любові кілька адаптували (готель не надає ніякі секс-послуги, тільки оренда номерів з атмосферою любові).

Нагадаємо, що 6 лютого в Музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» відкрилася виставка еротичної фотографії Руслана Лобанова, де секс і випадковість злилися воєдино . Головна особливість фотовиставки та проекту - це не просто фотографії ню, це життєві замальовки, в яких жіноче тіло виступає естетичної складової. Також 14 лютого в Києві відкрилося тематичне кафе SexEdCoffee з галереєю еротичної живопису . Навесні прилеглий до нього Музей сексу почне працювати на постійній основі і буде відкритий для всіх жителів столиці і гостей міста.

Анна Макренцова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.