Відділення Фізкультурно-оздоровчих технологій

Відділення підвищення кваліфікації є структурним підрозділом факультету фізичної культури і спорту, здійснює свою діяльність з 1997 року Відділення підвищення кваліфікації є структурним підрозділом факультету фізичної культури і спорту, здійснює свою діяльність з 1997 року.

Зав.отд.ДПО «ФОП» - к.п.н., доцент Томашевська Ольга Борисівна

Проводяться курси професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації фахівців за напрямами курсової діяльності, бюджетним держзамовленням і семінари.

Підготовка здійснюється за освітніми програмами.

• Перелік освітніх програм підвищення кваліфікації
  • Програми професійної перепідготовки для ведення нового виду професійної діяльності.

«Фізична культура в системі освіти», 520 годин.

Професійна перепідготовка фахівців проводиться з метою отримання додаткових знань, умінь і навичок, необхідних для виконання нового виду професійної діяльності в сфері «Фізична культура і спорт».

Підвищення кваліфікації

«Актуальні питання підготовки юних спортсменів в ігрових видах спорту», (72 год.)

• «Сучасні питання підготовки спортсменів у видах спорту: плавання, легка атлетика, єдиноборства, гімнастика, художня гімнастика, спортивні ігри, синхронне плавання і т.д.), (72 год.)
  • «Інструктор з плавання», (72 год.)
  • «Інструктор з фізичного виховання», (72 год.)
  • «Інновативна методи психологічної роботи в спорті (на уроках фізкультури)», 36г.
  • «Інструктор лікувальної фізичної культури», 144 години
  • «Оздоровчий масаж», 144 ч.
  • «Фізкультурно-оздоровчі акватехнологіі», (140ч.)
  • «Танцювально-естетична педагогіка», (72 год.)
  • «Долікарська допомога при травмах на заняттях фізичної культури і спорту», ​​20 ч.
  • «Ритмопластики в школі. Базовий курс »36 ч.
  • «Ритмопластики в школі» 18ч.
  • «Ритмопластики в школі». 18ч.
  • «Акробатика в школі», 36г.
  • «Засоби хореографії у фізичному вихованні школярів». Базовий курс »36г.
  • «Техніка і методика викладання сучасного танцю», 20 ч.
  • «Техніка і методика викладання народно-сценічного танцю», 20 ч.
  • «Техніка і методика викладання класичного танцю», 20 ч.
  • «Техніка і методика викладання історико-побутового танцю», 20 ч.
  • «Анатомо-фізіологічні особливості дітей та їх врахування при заняттях хореографією», 20 ч.
  • «Ритмопластики і акробатика як засобу розвитку танцювальних здібностей», 72 год.
  • «Основи самостійних занять оздоровчою ходьбі» .20ч.
  • «Основи самостійних занять скандинавської ходьбою». 20ч.
  • «Використання засобів лікувальної фізичної культури в самостійних заняттях» 20ч.
  • «Основи самостійних занять ритмічною гімнастикою». 20ч.
  • «Основи самостійних занять ритмопластики». 20ч.
  • «Використання сучасних педагогічних технологій в навчально-виховному процесі з учнями ДЮСШ»., 20 год.
  • «Особистісно-орієнтований підхід до учнів на уроках фізкультури», 20 ч.

Форма навчання: очна, очно-заочна та дистанційна.

Після закінчення навчання особи з вищою освітою, з середньою спеціальною за профілем (медпрацівники) отримують посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

До освітньої діяльності залучаються провідні фахівці, в області фізичної культури і спорту, оздоровчих технологій, медичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізичної культури, професорсько-викладацький склад БФУ ім.і.Канта.

Консультації з організаційних питань навчання на курсах проводяться в м Калінінграді за адресою вул. Чернишевського 56 А, корпус 5, відділення ДПО «ФОП», ауд. №113., На електронну адресу: [email protected] ; [email protected] ; і по телефону 8 (0412) 59-55-95 (доб.59-40) або 59-55-82, (Томашевська Ольга Борисівна).