У столиці Алтайського краю пройшли Всеросійські змагання з художньої гімнастики

14 квітня 2015 р 12:01

У спортивному центрі «Еланс» в Барнаулі відбулися всеукраїнські змагання з художньої гімнастики «Чемпіонат російського фізкультурно-спортивного товариства« Спартак ». У них взяли участь понад 550 спортсменок 2000-2009 років народження.

За словами першого заступника Губернатора Алтайського краю Сергія Локтєва , Який взяв участь в церемонії відкриття, Барнаул був обраний майданчиком для проведення таких великих змагань не випадково: в крайовому центрі щорічно проводиться цілий ряд турнірів з художньої гімнастики: «Кубок Губернатора», «Динамо» - дітям Росії »і багато інших.

Нагадаємо: почесним гостем чемпіонату стала головний тренер фізкультурного спортивного товариства «Спартак», кандидат педагогічних наук і заслужений тренер Росії Катерина Сиротіна. За підсумками змагань сформували збірну «Спартака» для участі в першості Росії.

Крайспортуправленіе

інформує, що серед дівчат 2002 року народження, які виступали за програмою кандидаток у майстри спорту, друге місце у Анфіси Шевєльової. Серед дівчаток 2003 років народження кращий результат у Аліни Перфильеву. Анна Сазонова стала другою серед учасниць, які виступали за другим розряду у віковій категорії 2005 року народження. У програмі третього розряду третю сходинку посіла Анна Коротич 2006 року народження. Дарина Грохотова 2007 року народження стала лідером в програмі першого юнацького розряду, у Мар'яни Смірнової третє місце. У другому юнацькому розряді серед учасниць 2008 року народження Евангелина Ігнатьєва показала другий результат, Дар'я Аравін - третій. Серед учасниць 2009 року народження за програмою третього юнацького розряду Марія Вастьянова і Карина Самсонова поділили третє місце. Всі дівчатка представляли на змаганнях Барнаул.

У групових вправах серед гімнасток 2000-2001 років народження команда Барнаула (Поліна Якимова, Богдана Каламзіна, Євгенія Санникова, Дар'я Убий-Кінь, Олеся Юрк і Анастасія Воскобойник) посіла друге місце. Третій результат показали бійчанкі (Ксенія Витухин, Дар'я Глазова, Христина Зеніна, Катерина Локтєва і Маргарита Тихонова). У групових вправах за програмою першого розряду перемога у барнаульской команди «Супер» (Анна Сазонова, Ксенія Боровцова, Дар'я Іллічова, Влада Гладишева і Аліна Перфільева). За програмою третього розряду перше місце зайняла команда «Кристали» (Мілана Кобець, Ксенія Фролова, Дар'я Грохотова, Мар'яна Смирнова і Єва Ігнатьєва), третє - «Алмази» (Олена Романова, Анна Коротич, Софія Сигарева, Валерія Карташова та Аріна Терещенко). Обидві представляють Барнаул. Перемогу в групових вправах за програмою першого юнацького розряду здобула Барнаульская команда «Кращі» (Софія Теплова, Дар'я Аравін, Софія Мар'їна, Анна Шувалова і Уляна Іллічова), на третьому місці - барнаульские «Зірки» (Карина Самсонова, Софія Сафір, Марина Угрюмова, Марія Вастьянова, Дарина Лямина і Яна Гранова).

14 квітня 2015 р 12:01   У спортивному центрі «Еланс» в Барнаулі відбулися всеукраїнські змагання з художньої гімнастики «Чемпіонат російського фізкультурно-спортивного товариства« Спартак »