Німецьке радіо слухати онлайн

1. Топ радіостанцій для вивчення німецької мови 1. Deutsche Welle - Аудіо подкасти для початківців
  2. 3. ARD - Новинне німецьке радіо
  3. 4. hr1-Comedians - Гумор на німецькій мові
  4. 5. Sport1.fm - Для любителів футболу
  5. 6. Radio SAW - Поп музика і не тільки
  6. 7. TrueHipHop - Німецьке реп радіо

Топ радіостанцій для вивчення німецької мови

1. Deutsche Welle - Аудіо подкасти для початківців

Мультимедійний титан Deutsche Welle володіє надзвичайно широким спектром радіопрограм, які доступні в їх онлайн-медіатека, починаючи від музичних подкастів і закінчуючи серіалами, повністю орієнтованими на вивчення німецької мови Мультимедійний титан Deutsche Welle володіє надзвичайно широким спектром радіопрограм, які доступні в їх онлайн-медіатека, починаючи від музичних подкастів і закінчуючи серіалами, повністю орієнтованими на вивчення німецької мови. Одним з таких ресурсів для початківців є безкоштовний подкаст Radio D

Один з кращих джерел програм - це Deutschlandfunk, дочірня компанія Deutschlandradio, яка також займається новинами і пропонує програми більшою мірою орієнтовані на культуру або педагогіку Один з кращих джерел програм - це Deutschlandfunk, дочірня компанія Deutschlandradio, яка також займається новинами і пропонує програми більшою мірою орієнтовані на культуру або педагогіку. Deutschlandfunk транслює багато передових репортажів про події міжнародного значення, включаючи інтерв'ю з провідними політиками та іншими діячами суспільного життя.

3. ARD - Новинне німецьке радіо

Хочете більше новинних програм - тоді перевірте ARD і її легіони афілійованих регіональних новинних мовників Хочете більше новинних програм - тоді перевірте ARD і її легіони афілійованих регіональних новинних мовників. Починаючи з BR (Bayerischer Rundfunk) на півдні і закінчуючи NDR (Norddeutscher Rundfunk) на півночі, ви ніколи не залишитеся без внутрішнього уваги до місцевих, національних та міжнародних подій в поєднанні з культурними програмами та програмами про спосіб життя.
Ми рекомендуємо ознайомитися з онлайн-трансляцією NDR Info, яка пропонує високоякісні новини, музику, погоду і багато іншого.

4. hr1-Comedians - Гумор на німецькій мові

Ви відчуєте великий прогрес у вивченні мови, коли почнете освоювати нюанси німецького гумору Ви відчуєте великий прогрес у вивченні мови, коли почнете освоювати нюанси німецького гумору. Отримайте додаткову практику прослухавши аудіопрограми, такі як hr1-comedians і Comedy hr3 , Які відрізняється широким діапазоном гумору.
Від типової балаканини до професійних монологів, забавні чати зі слухачами та інтерв'ю з гостями студіііз світу комедії, напевно змусять вас сміятися від захвату. Comedy-Club доступний в медіатеці ARD і у вигляді подкасту для скачування.

5. Sport1.fm - Для любителів футболу

Це Німеччина, тому, якщо ви фанат спорту і шукаєте спортивне радіо, вам захочеться налаштуватися на станцію таку як Sport1 Це Німеччина, тому, якщо ви фанат спорту і шукаєте спортивне радіо, вам захочеться налаштуватися на станцію таку як Sport1.fm, яка поєднує в собі широке охоплення футбольних ігор, рок і сучасну музику. Налаштуйтеся на ігри з Бундесліги і Ліги 2. (національна ліга і ліга другого дивізіону), а також міжнародні чемпіонати, огляди експертів та інтерв'ю з гравцями.

6. Radio SAW - Поп музика і не тільки

Хочете послухати пару відмінних хітів, будь то німецька група, така як Fettes Brot або американська Maroon 5 Хочете послухати пару відмінних хітів, будь то німецька група, така як Fettes Brot або американська Maroon 5. Немає проблем! Radio SAW топ 40 поп-мелодій з кращих німецьких і міжнародних хіт-парадів.
На додаток до музики, якщо вам подобаються формати ток-радіо або ранкові шоу, ця станція може допомогти вам розважитися і поліпшити ваше розуміння німецької мови. На цій станції також багато живих студійних концертів, інтерв'ю з артистами і останні новини.

7. TrueHipHop - Німецьке реп радіо

У вас немає вільного часу на навчання тому що ви дуже зайняті, відвідуючи хіп-хоп клуби в вашому місті чи працюєте над своїм міксами У вас немає вільного часу на навчання тому що ви дуже зайняті, відвідуючи хіп-хоп клуби в вашому місті чи працюєте над своїм міксами. А може бути реп-музика вам не цікава, ви вже добре знаєте німецьку мову але потребуєте інтенсивної практиці і неважливо чи буде це невиразний вуличний сленг або складна політична агітация тоді Реп-радіо може допомогти вам в цьому, спробуйте налаштувати онлайн-станцію TrueHipHop для цілодобового біт-речитативу німецької мови.