В афішу КДК Леніна увійшла ретроспектива фільмів Олексія Германа-старшого

Фото: Місто Казань KZN.RU

(Місто Казань KZN.RU, 20 вересня). Казанці можуть подивитися кращі фільми режисера Олексія Германа-старшого в КДК Леніна. Ретроспективні покази в кінозалі оновленого культурно-дозвіллєвого комплексу стартують 22 вересня і будуть проходити щосуботи.

Першим вирішено було показати фільм «Важко бути богом». Над цією картиною режисер працював протягом більше 13 років, але закінчити так і не встиг - за нього це зробили син, Олексій Герман-молодший, і дружина Світлана Кармаліта. Дія розгортається на планеті, де панує Середньовіччя і трудяться спостерігачі-земляни, які намагаються дбайливо коригувати хід подій. Однак після того як «чорне братство» захоплює владу в Арканаре, головний герой Румата Есторского все-таки береться за зброю. Початок показу о 18.30.

29 вересня в кінотеатрі КДК Леніна можна буде подивитися документальний фільм «Майстерня» Сергія Карандашова, а по суботах в жовтні - картини Олексія Германа-старшого, такі як «20 днів без війни», «Перевірка на дорогах», «Хрустальов, машину» і «Мій друг Іван Лапшин». Більш детальну інформацію про ретроспективних показах можна отримати по телефону (843) 246-32-42, повідомляють організатори.