Результати опоросу севастопольців «Хто для Вас справжній герой« Російської весни »»

З 6 вересня по 27 жовтня поточного року (включно) читачі «інформер» могли взяти участь в голосуванні «Хто для Вас справжній герой« Російської весни »». Сьогодні редакція підводить підсумки і готова оголосити результати опитування. 637 людей впевнені, що найголовнішими дійовими особами і переможцями в лютнево-березневих подіях 2014 роки є севастопольці.

519 респондентів віддали лаври мотоклубу «Нічні вовки», а 165 осіб вважають, що глава Криму Сергій Аксьонов - той самий справжній герой «Російської весни».

За депутатів міськради Севастополя проголосували 144 людини, а «Самооборону» - 123 респондента. Нинішньому депутату Заксобранія Чалому симпатизують 102 опитаних, 83 людини віддали свій голос за чинного депутата Держдуми РФ від Севастополя Дмитра Бєліка, а 47 - за активного учасника «Руської весни» Геннадія Басова.

Таким чином на першому рядку - севастопольці, другий - «Нічні вовки», третє почесне місце дісталося голові Криму Сергію Аксьонову (зауважте, ні якогось там Чалому і його команді соратників, колись б'ють себе в груди і намагаються монополізувати «Руську весну »- прим. редакції).

I МІСЦЕ - СЕВАСТОПОЛЬЦІ

II МІСЦЕ - МОТОКЛУБ «НІЧНІ ВОВКИ»

III МІСЦЕ - ГЛАВА КРИМУ СЕРГІЙ Аксьонов

«ІНФОРМЕР» не сумнівається, що розумна аудиторія інтернет-видання зробила свій усвідомлений вибір, а результати опитування свідчать про достовірність. І нехай запам'ятає раз і назавжди весь світ і врахують ті, хто поки ще сидять в севастопольському Заксобрании на Леніна, 3, що справжні герої «Російської весни» - севастопольці і кримчани, а не пішов з екранів телебачення і пропускає сесії депутат Чалий і його однодумці . Саме севастопольці і кримчани змогли переписати історію російської держави, приєднати величезний півострів до неосяжної і сильною Росії, а також завдяки своїй рішучості виткати мирне небо над головою. Спасибі севастопольцям і кримчанам за спокій і щасливе майбутнє на території Кримського півострова!

Нагадаємо, що в севастопольському опорі повзучого українському нацизму (сьогодні ми точно знаємо, що так воно і є) брали участь не тільки проросійські партії, громадські організації, а й багато севастопольців: вчителі, журналісти, бібліотекарі, працівники дитячих садків, закладів культури, театральні, музичні діячі, пенсіонери, діти та їхні батьки ... Обстоювали Крим тисячі звичайних кримчан, для яких була важливим є захист малої Батьківщини і майбутнє з Росією.

Пам'ятайте, що під час «Руської весни» вклад в історію вніс кожен: я, ти, він, вона, вони, ви і ми !!! «ІНФОРМЕР» подумки присуджує нагороду, надягає орден «За оборону Севастополя і Криму» кожному севастопольцеві і кримчанину, а також на повний голос говорить «Величезне спасибі». Та так, щоб на тій стороні почули, та й за океаном запам'ятали: «Крим наш! Севастопольці і кримчани обрали Росію! Справжніми героями «Російської весни» є ті, хто всім сердець люблять свою малу Батьківщину і в будь-який час готові встати на її захист! »