Герой Росії - сахалінец в грудні приїде на острів

Герой Росії Олексій Фомін, який народився в селі Дачне Корсаковского району, в грудні може приїхати на Сахалін, повідомляє прес-служба регіонального відділення Загальноросійського народного фронту в Сахалінської області.

Про це активісти ОНФ повідомили в ході поїздки на батьківщину Героя, вони провели уроки військово-патріотичного виховання в шкільному музеї в рамках акції ОНФ «С чего начинается Родина». Хлопці продемонстрували своє вміння в збірці-розбиранні автомата і познайомили гостей з експозицією бойової слави, де зберігається інформація про військової частини, розташованої в цьому населеному пункті, військова форма, медалі, спорядження, снаряди і навіть фрагмент японського клинка.

В музеї села Дачне Олексію Фоміну, нагородженому за мужність, проявлену в ході контртерористичної операції на Північному Кавказі, присвячений окремий стенд.

А в Південно-Сахалінську в цьому році вже вдруге пройшов кубок по армійському рукопашного бою, який носить ім'я Олексія Фоміна. В організації турніру брали участь члени регіонального штабу та активісти ОНФ.

Передбачається, що Фомін візьме участь у зустрічах зі школярами та інших заходах, присвячених військово-патріотичної тематики.

- Краєзнавчий музей середньої школи села Дачне - одне з тих місць, де не тільки зберігається минуле, а й народжується майбутнє . Без їх живої взаємозв'язку народ не може відчувати себе єдиним цілим і діяти для досягнення спільної мети, - зазначив член регіонального штабу ОНФ Євген Поляков. - Тут на основі поваги до історії своєї малої батьківщини у дітей формуються почуття громадянського обов'язку, патріотизму і любові до своєї країни.

Фото прес-служби ОНФ