В.Г. Жданов. Про тверезий, здоровий спосіб життя. Москва. 12.12. 2015

12 грудня 2015 року голова Союзу боротьби за народну тверезість (СБНТ), професор Жданов Володимир Георгійович виступив з лекцією про тверезий здоровий спосіб життя.

Лекційний зал Центральної бібліотеки № 15 ім. В.О. Ключевського зібрав в своїх стінах однодумців з питань протверезіння Росії, представників різних громадських організацій і професій, а також учнів «Школи лекторів» від молодіжної організації «Молодь за тверезу столицю» ( mzts.ru ) http://vk.com/molodtrezv .

Володимир Георгійович на своєму особистому прикладі і прикладі своєї сім'ї розповів, як він прийшов до тверезого здорового способу життя, як понад 30 років тому відмовився від вживання алкоголю після прочитання доповіді відомого хірурга Ф.Г. Углова.

Для майбутніх лекторів «Школи» Жданов В.Г. дав безцінні поради, як підготуватися до занять і що необхідно висвітлити під час уроків тверезості в школах і вузах, які виникають складності в поширенні Правди з даного питання.

Відповідаючи на питання із залу, Володимир Георгійович поділився історіями з різних міст, як алкоголь зруйнував життя і сім'ї наших співвітчизників, як алкоголь впливає на організм культурно питущого людини.

На завершення зустрічі Жданов В.Г. висловив щиру подяку всім слухачам за те, що ми усвідомлено вибрали тверезий спосіб життя для себе і своїх сімей, встали на шлях поширення Правди серед своїх друзів, знайомих, свого оточення і суспільства.