День вчителя: педагоги дитячих шкіл мистецтв отримують привітання

5 жовтня 2017 18:42 5 жовтня 2017 18:42   Урочистий прийом Управління культури Адміністрації міста Єкатеринбурга в честь Дня вчителя і Міжнародного дня музики, а також урочиста церемонія вручення премії «Во славу Єкатеринбурга» педагогічним працівникам муніципальних бюджетних (автономних) установ культури додаткової освіти відбулася в четвер, 5 жовтня, в Центрі культури «Урал »(вулиця Студентська, 3)

Урочистий прийом Управління культури Адміністрації міста Єкатеринбурга в честь Дня вчителя і Міжнародного дня музики, а також урочиста церемонія вручення премії «Во славу Єкатеринбурга» педагогічним працівникам муніципальних бюджетних (автономних) установ культури додаткової освіти відбулася в четвер, 5 жовтня, в Центрі культури «Урал »(вулиця Студентська, 3).

Премія «Во славу Єкатеринбурга» заснована Управлінням культури Адміністрації міста Єкатеринбурга в 2007 році і спрямована на просування вищих досягнень у професійній діяльності педагогічних працівників художньої освіти дітей.

Самовіддану творчу працю педагогів та концертмейстерів дитячих шкіл мистецтв втілюється в вищих досягненнях учнів - лауреатів і дипломантів найпрестижніших конкурсів і фестивалів в сфері культури і мистецтва. На прийомі вшановували викладачів, які підготували стипендіатів «Талановиті діти-талановитий місто» 2017 року і самих власників стипендії.

На честь святкування Дня вчителя та Міжнародного дня музики кращі педагогічне сили системи художньої освіти дітей міста - прославлені «Віртуози Єкатеринбурга» виконали урочисту оду «Во славу Єкатеринбурга!» В VII частинах.

В оді оспівуються досягнення системи художньої освіти дітей Єкатеринбурга 2016/17 навчального року, зустрічаються масштабні образи; величний стиль, піднімати описувані картини над буденністю; «Пишний» поетична мова, насичений риторичними фігурами і барвистими метафорами; сучасність звучання музичного матеріалу.

Варто відзначити, що за десять років премії були вручені 42 педагогічним працівникам сфери культури і мистецтва міста.

Текст підготував Тимур Насібуллін

Фото: Тимур Насібуллін