Себастьєн Сальгадо. Виставка фотографій з проекту «Генезис» - Санкт-Петербург 2016

Проект, який збирався під назвою «Генезис» куратором Леліей Ванік Сальгадо (Lélia Wanick Salgado), - це фотографічна експедиція навколо Землі, подорож по тих місцях на планеті, де її мешканцям поки вдалося уникнути руйнівного впливу сучасної цивілізації. Це свідчення того, що на нашій планеті досі є великі регіони, де править велична природа. Проект ділиться з глядачами цією красою і звертає нашу увагу на те, що на планеті ще збереглося в недоторканності, що вже наражається на небезпеку зникнення, і що ще можна врятувати.

Сальгадо почав свій масштабний проект в 2004 році і завершив його в 2011. За роки роботи бразильський фотограф відвідав пустелю Калахарі, джунглі Індонезії, Галапагоські острови, Мадагаскар, Аляску, Антарктику і інші місця, де краса незайманої людиною, первозданної природи вражає епічним величчю і надихає на те, щоб зберегти її для майбутніх поколінь. Велика частина фотографій була зроблена в Росії - на півострові Камчатка і острові Врангеля.

На відміну від соціально забарвлених фотопроектов, які зробили свого часу Сальгадо знаменитим на весь світ ( «Інші Америки» 1986 р «Робочі» 1993 року, «Земля» 1997 року, «Міграції та портрети» 2000 г., « Африка »2007 року), дана виставка естетизує велич планети Земля, 46% території якої до сих пір зберегли незайманий вигляд.

«Ми живемо в критичне для нашої планети час, і фотографія - один із способів поділитися цим історичним моментом. У наших силах - подивитися на силу планети новим, свіжим поглядом. Для мене «Генезис» - це свого роду данина поваги, яку ми присвячуємо нашому природному дому », - каже Сальгадо.

Тепер мешканці та гості Санкт-Петербурга зможуть доторкнутися до величній красі нашої великої планети. Виставка, що включає 245 фотографій, розміститься в Новому крилі музею сучасного мистецтва Ерарта і триватиме три місяці.

За виставці проводяться спеціальні екскурсії: субота, неділя - 12:00, 14:00, 16:00, 18:00. Для всіх бажаючих. Вартість екскурсії: 150 руб. з людини (на додаток до вхідному квитку в музей або річного абонементу ). Можливе попереднє замовлення екскурсій для групи (до 25 осіб) на будь-який час. Вартість екскурсії - 1200 руб. (На додаток до вхідними квитками в музей або річним абонементами ). Замовлення екскурсії - по телефону +7 (812) 324-11-96.

Придбати квитки на екскурсію за розкладом можна на ресепшен. Чекаємо Вас!

Увага! Частина виставки «Генізіс» ( «Планета Південь» і «Заповідники») на другому поверсі виставкового крила закривається на тиждень раніше - 17 жовтня.

Себастьєн Сальгадо

- народився в 1944 році в місті Айморес, Бразилія. Фотограф, фотожурналіст, співзасновник агентства Amazonas Images в Парижі, член престижного агентства Magnum Photo з 1979 по 1994 рік. Є володарем численних нагород за внесок в фотографію, двічі отримував титул «Фотограф року» від Міжнародного центру фотографії ICP (International Center of Photography, New York). З 2001 року носить титул посла доброї волі ЮНІСЕФ, почесного члена Американської академії мистецтв і наук, а також був нагороджений медаллю століття Королівського фотографічного товариства.

Завантажити буклет виставки   [PDF, 680 Kb] Завантажити буклет виставки [PDF, 680 Kb]