АТ «Газпром газорозподіл Чебоксари» - В Астрахані пройде зональний тур корпоративного фестивалю «Факел»

З 3 по 10 листопада в Астрахані пройде зональний тур V корпоративного фестивалю самодіяльних творчих колективів і виконавців дочірніх товариств і організацій ВАТ «Газпром» «Факел» З 3 по 10 листопада в Астрахані пройде зональний тур V корпоративного фестивалю самодіяльних творчих колективів і виконавців дочірніх товариств і організацій ВАТ «Газпром» «Факел».

Фестиваль збере понад півтори тисячі гостей і учасників з 20 регіонів Росії: Оренбурга, Волгограда, Санкт-Петербурга, Москви, Махачкали, Краснодара та інших, а також творча делегація Республіки Білорусь.

У програмі фестивалю три конкурсні дні, які пройдуть на сценах Астраханського державного театру опери та балету і Театру юного глядача. Конкурсанти представлять на суд журі програми за основними дорослим і дитячим номінаціями: вокал, хореографія, вокально-інструментальні та інструментальні ансамблі, естрадно-цирковий та оригінальний жанр, фольклор.

Імена переможців будуть оголошені 9 листопада на гала-концерті учасників фестивалю.

Подробиці на сайті http://gazpromfakel.ru/

Довідка:

Фестиваль «Факел» проводиться відповідно до Постанови Правління ВАТ «Газпром» і Президії Ради міжрегіональної профспілкової організації від «24» травня 2006 р .: «Про корпоративному фестивалі« Факел »самодіяльних творчих колективів і виконавців дочірніх товариств і організацій ВАТ« Газпром »в цілях збереження і поглиблення традицій багатонаціональної культури Росії; виховання підростаючого покоління; виявлення талановитих колективів та виконавців серед учасників, сприяння їх подальшому розвитку.

Фестиваль поводиться раз в два роки по трирівневої схемою, яка передбачає організацію конкурсів в дочірніх товариствах, проведення зональних і заключного турів. Журі фестивалю представлено відомими діячами культури Російської Федерації під головуванням заслуженого діяча мистецтв РФ Святослава Белза. Черговий зональний тур фестивалю пройде в лютому 2013 року в Томську. Фінал конкурсу на цей раз переїде з традиційного Геленджика в Вітебськ Республіки Білорусь в травні 2013 р