Купити квитки на мюзикл Русалочкав театр Росія! Мюзикл Русалочка в Москві 2013

1. Мюзикл Русалочка в театрі Росія
  2. Відгуки про мюзикл

Відомий бродвейський мюзикл Русалочка в Москві. Постановку організовують компанії Stage Entertainment і Disney.

У нас на цьому сайті ви можете купити квитки на мюзикл Русалочка на будь-який день подання, дзвоніть нам за телефоном +7 (495) 540-52-15 та замовляйте квитки на Русалочка мюзикл. Попереднім проектом цих двох світових лідерів став мюзикл «Красуня і чудовисько». Подібно до нього мюзикл Русалочка став спектаклем, яким залишаються задоволені і діти, і дорослі. Увага до мюзиклу приковує не лише участь знаменитої зірки сцени Наталії Бистрової, але і чудове технічне оснащення. Унікальні світлові ефекти і декорації дозволяють глядачеві повірити, що він знаходиться в підводному царстві. Мешканці морського дна вразять запаморочливими польотами над залом. А далі публіку чекає чудове переміщення в королівський палац принца Еріка, на яскраве сонячне світло з підводного напівтемряви. Творці мюзиклу обіцяють - настільки видовищного уявлення столичним глядачам ще не доводилося бачити.

Мюзикл Русалочка в театрі Росія

Русалочка Аріель, дочка підводного царя Тритона, дуже хоче оселитися на землі, побачити яскраве сонячне світло і подружитися з людьми. Строгий батько забороняє їй підніматися на поверхню, але одного разу Аріель надходить всупереч волі Тритона. Вона рятує молодого принца Еріка, чий корабель зазнав аварії. Одного довгого погляду вистачило, щоб кожен з них зрозумів - їм зустрілася справжня любов. Закоханим заважають бути разом і розсерджений Тритон, і чаклунські чари відьми Урсули, і підступи ворогів принца. Але для почуття героїв не існує перешкод. Нехай головній героїні доведеться пройти через безліч перешкод, її мрія - поєднати морський і земної світи - все-таки здійсниться.

На сайті Всеконцерт.РУ вигідно купувати квитки на мюзикли:

• квитки тільки на кращі місця на Русалочку
  • безкоштовна доставка кур'єром
  • мінімальна націнка, замовити квитки на мюзикл Русалочка
  • цілодобове замовлення квитків on-line
  • приймаємо різні форми оплати
  • замовлення квитків на Русалочку

Купити квитки на мюзикл "Русалочка" напевно захочуть сім'ї з дітьми. Маленькі глядачі будуть раді зустрічі зі знайомими героями мультфільмів - Тритоном, Аріель і її кумедними друзями Фландерс і Себастьяном. А заводні мелодії Алана Менкена, за які автор отримав відразу два «Оскара», не залишать байдужими і дорослих.

Ціна квитків на мюзикл Русалчока:

• Преміум: 4000-5000 рублів
  • 1 пояс: 3000-4000 рублів
  • 2 пояс: 2500-3500 рублів
  • 3 пояс: 2000-3500 рублів
  • 4 пояс: 1500-2000 рублів

Квитки є в наявності на будь-які зони і цінові категорії, телефонуйте нам і робіть замовлення! Ми доставимо ваші квитки на Русалочку в будь-яку точку столиці безкоштовно, в Московську область доставка оплачується окремо. З будь-яких питань телефонуйте нашим операторам по телефону в Москві +7 (495) 540-52-15.

Відгуки про мюзикл

На даній сторінці мюзиклу ви можете написати свої відгуки та коментарі про даний захід. В кінці цій сторінці на нашому сайті розташована форма для додавання своїх відгуків, там же ви можете прочитати думки інших користувачів про дану подію.

Актори грають в мюзиклі:

Наталія Бистрова - Аріель, Олена Газаєва - Аріель, Євген Зайцев - Принц Ерік, Кирило Золигін - Принц Ерік, Манана Гогітідзе - Урсула, Ольга Мукукенова - Урсула, Володимир Ябчанік - Цар Тритон, Олександр Баликів - Цар Тритон, Дмитро Єрмак - Себастьян, Павло Бердников - Себастьян, Скаттл, Олег Федькушов - Грімсбі, Ігор Балалаєв - Грімсбі, Павло Стукалов - Флаундер, Сергій Денисов - Флаундер, Марат Яруллин - Флаундер, Олексій Бобров - Скаттл, Євген шірік - Флотсам, Рустам Бахтіяров - Джетс, Олександр Суханов - Шеф Луї.

Напиши відгук - бере участь в конкурсі Конкурс на кращий коментар / відгук на сайті безкоштовно Розіграш 3000 руб. кожен місяць! Щомісяця розіграш сертифікату на покупку квитків