Інтернет магазин насіння | Насіння овочів оптом | Золотий Гектар

3. Маленькі секрети великого інтернет магазину
  4. Упаковка товара
  5. Ми завжди на зв'язку

Гіпермаркет насіння "Золотий гектар" є найбільшим інтернет магазином з продажу високоякісного насіння в Україні. У нас ви можете замовити і купити насіння овочів оптом і в роздріб в професійній упаковці.

На додаток до свого основного виду діяльності, наш інтернет-магазин пропонує різні супутні товари для професійного вирощування овочів - це садово-городній інвентар, засоби захисту рослин та добрива.
Для оптових покупців передбачені гнучкі системи знижок.

Для оптових покупців передбачені гнучкі системи знижок

Гіпермаркет насіння "Золотий гектар" - це ваша унікальна можливість купити насіння овочів через Інтернет. Багато хто боїться робити покупки через інтернет. Сміємо вас запевнити, вам нема чого побоюватися. Інтернет-магазин «Золотий гектар» - це впізнаваний бренд. Сайт успішно працює більше шести років. За цей час ми обслужили тисячі покупців, кожен з яких отримав саме те, що хотів. Купуючи насіння у нас, ви не тільки заощаджуєте свій час, а здобуває високоякісний продукт.

Варто відзначити, що Гіпермаркет насіння «Золотий гектар» спочатку був звичайним магазином. І тільки через багато років такої роботи на його основі з'явився інтернет-магазин.

Ви можете під'їхати за своїм товаром до нас за адресою: м Запоріжжя, вул. Чумаченко д. № 3. Або оформити доставку насіння поштою.

Що ми вам пропонуємо?

Ми співпрацюємо з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками, продукція яких завжди користується попитом. Наші фахівці: торгові менеджери, агрономи, маркетологи, економісти, вивчили ринок даної галузі і потреби покупців настільки, що прийшов час відкривати інтернет-магазин насіння в Україні, щоб дати можливість більшій кількості любителів земельних робіт купувати якісний продукт швидко і з будь-якої точки країни.

У нас ви знайдете:

- насіння овочів різних культур;

- насіння квітів;

- міцелій грибів;

- засоби захисту рослин від шкідників;

- добрива;

- садово-городній інвентар;

- міні-техніку для вашої ділянки.

Ми намагаємося розвиватися і розширювати асортимент товарів, щоб ви могли знайти все необхідне, не виходячи з дому!

Маленькі секрети великого інтернет магазину

Ми постаралися зробити сайт максимально зрозумілим для всіх категорій покупців.

Слід знати, що ви вибираєте кількість товару в упаковках та якщо це велика партія, то оптова знижка закладена спочатку.

Наш інтернет-магазин зручний і тим, що найбільш цікаві та популярні товари ми виділили яскравими стікерами. Якщо ви бачите мітку NEW - значить перед вами новинка, мітка LIDER повідомить про те, що цей товар користується особливою популярністю.

Якщо ви зважилися купити насіння овочів саме у нас, але вам складно визначитися який же товар вибрати, спеціально для вас ми створили на нашому сайті розділ Рекомендуємо. Саме тут ви знайдете товари, які, на думку фахівців, найбільш привабливі. Ці рекомендації засновані на досвіді споживачів і рекомендаціях провідних експертів в галузі.

Ще більше товарів ви зможете знайти в розділі прайси . Наш асортимент постійно розширюється, і іноді ми просто не встигаємо заповнювати розділи сайту. Якщо, переглядаючи прайс-листи, ви вирішите купити насіння овочів або супутній товар, не представлений на сторінках цього інтернет-магазину, то вам необхідно просто зв'язатися з нами.

Не пропустіть і таку приємну річ, як знижки. Нерідко до продажу виставляються товари, що дають вам додаткову можливість заощадити. Знижки та акції ціни постійно оновлюються і передбачені як для великих оптовиків, так і для дрібнооптових, а також роздрібних покупців.

Упаковка товара

Ми пропонуємо вам кілька варіантів упаковок і фасовок. Основна маса насіння реалізується в професійній захищеної упаковці.

Ми завжди на зв'язку

Якщо у вас виникли питання - вам допоможе форма зворотного зв'язку. Також ми раді проконсультувати вас за вказаними контактними телефонами (розділ Контакти). Наші фахівці готові відповісти на всі ваші запитання не тільки, що стосуються роботи інтернет-магазину, а й дадуть пораду по вирощуванню культур, професійного догляду за ними. А також підкажуть, що краще підійде, стосовно конкретних кліматичних умов. Адже для нас важливо, яким буде ваш урожай!

З повагою, колектив Гіпермаркету «Золотий гектар»

Що ми вам пропонуємо?