Гоша Куценко: сім'я, особисте життя, діти, фото

1. Перша дружина Гоші Куценко - Марія Порошина
  2. Другий шлюб Гоші - офіційна дружина Ірина Скрініченко
  3. Дочки Гоші Куценко
  4. фільмографія актора

Про Гоше Куценко напевно знає кожен росіянин і не тільки. Харизматичний актор, співак, продюсер, сценарист і просто талановита людина. Він однаково добре виконує ролі як мафіозі, так і «скромних ботаніків». Його ролі в кінофільмах захоплюють увагу телеглядачів. Він ніколи не знімається в нецікавих сценаріях, він свідомо обирає фільми, які стають лідерами продажів.

[Youtube] https://youtu.be/wTQG8qhzOGU [/ youtube]

Народився Юрій (Гоша) Куценко травневим днем ​​1967 року в Запоріжжі. Тут же пройшло його дитинство. У зв'язку з переведенням батька хлопчика на іншу роботу сім'я переїхала до Львова. Там Юрій вступив до школи, а паралельно навчанню професійно займався боротьбою. Родзинка актора - ніс з горбинкою дісталася йому як раз під час спортивної кар'єри. Однак фанати актора зовсім не вважають його ніс вадою, скоріше навпаки, називають ознакою мужності.

Гоша в дитинстві і зараз

[Stextbox id = 'alert'] До речі, своє ім'я хлопчик отримав на честь знаменитого космонавта Юрія Гагаріна. [/ Stextbox]

Після закінчення школи юнак вступив до Львівського політехнічного інституту, але закінчити його йому не вдалося. Гошу закликали в армію, а демобілізувавшись він до Львова не повернувся. Батька Юрія за службовим обов'язком перевели в Москву і Гоша після армії пішов слідом за своєю сім'єю.

[Stextbox id = 'alert'] Гоша з теплотою згадує дитинство на Україні, і найчастіше пов'язує його з щедротами краю - шовковицею, черешнею, літніми купаннями на Дніпрі. [/ Stextbox]

Батьки юнака були непростими людьми, в Москві батько обіймав посаду заступника міністра радіопромисловості СРСР, мати завідувала рентген кабінетом в лікарні. Спочатку Юрій вирішив згадати лекційний курс політеху і вступив до Московського технологічний інститут. Однак, провчившись там два роки, хлопець зрозумів, що йому це не цікаво. Його мрії були пов'язані з грою в кіно, і кинувши технологічний Гоша, вирішив взяти штурмом театральний.

[Stextbox id = 'info'] В інтерв'ю його мати каже, що мріяла про те, щоб син її став дипломатом і письменником, а чоловік її навіть намагався перешкоджати вступу сина до театрального. [/ Stextbox]

Але, юнак, тим часом вже підкорив екзаменаційну комісію на чолі з Олега Табакова своєю самобутністю.

Перша дружина Гоші Куценко - Марія Порошина

З першою дружиною своєю хлопець познайомився на третьому курсі МХАТу. Марія Порошина стала його цивільною дружиною. Шлюб зоряної пари тривав недовго, всього п'ять років. Однак в цьому союзі у відомого актора народилася дочка - Поліна. Дівчину часто можна бачити на фото зараз. Разом з батьком і його дітьми від другого шлюбу вона відвідує зіркові тусовки та виїжджає на відпочинок в закордонні країни. Після розлучення з Гошею Марія Порошина вийшла заміж за Іллю Древнова і реалізувала себе як у творчості, так і в материнстві, у жінки четверо дітей.

Після розлучення з Гошею Марія Порошина вийшла заміж за   Іллю Древнова   і реалізувала себе як у творчості, так і в материнстві, у жінки четверо дітей

З цивільною дружиною Марією Порошиной

Другий шлюб Гоші - офіційна дружина Ірина Скрініченко

У 2012 році знаменитий актор зв'язав себе узами шлюбу з Іриною Скрініченко, актрисою і фотомоделлю. Пара узаконила свої стосунки через десять років після знайомства. Дружина Куценко молодша за нього на тринадцять років. З кар'єрою фотомоделі вона попрощалася, в шлюбі з актором у неї ростуть діти - дві доньки Євгена та Світлана.

З дружиною Іриною актор щасливий у шлюбі

Дочки Гоші Куценко

Старша дочка актора вирішила піти по стопах батька. Після підготовчих курсів в МХАТі вона намагалася вступити до ГІТІСу, але не пройшла за конкурсом. Зараз вона вчиться в Щукінському театральному і вже встигла знятися в кількох фільмах.

Старша дочка Поліна

Друга дочка актора Євгена також артистична і дуже схожа на свого тата. Свою кар'єру вона розпочала в півторарічному віці, знявшись в його кліпі. Наймолодша донька актора Світлана, подарунок татові на 50-річчя. Дівчинка з'явилася на світ в червні 2017 року. Особисте життя актора і його сім'ї зараз повна приємних сюрпризів. Гоша встигає і на фестивалі Кінотавра попрацювати і з рідними час провести. У засобах масової інформації часто миготять фото Гоші Куценко з сім'єю, що свідчить про їхню дружбу і згуртованості.

Сімейне Селфі подружжя Куценко в літаку

фільмографія актора

Гоша Куценко відомий російському телеглядачеві за такими хітовим картинам, як:

• «Ялинки»;
  • "Любов морква";
  • «Гена Бетон»;
  • «Антикілер»;
  • «Індиго»;
  • "Денна варта";
  • «Параграф 78» та інші.

[Youtube] https://youtu.be/6QLQKmwD9nY [/ youtube]

Роль в якому з фільмів за участю Гоші Куценко ви вважаєте найкращою?

• Ялинки (0%, 0 голосів)
  • Антікілеер (0%, 0 голосів)
  • Денний дозор (0%, 0 голосів)

Всього учасників: 0