Де зустріти новий рік 2018 у Уфі

1. Що подивитися
  2. Новорічні заходи
  3. Святкові заходи для дітей в Уфі 2018

У порівнянні з минулим роком, заходи зі святкування Нового року в Уфі набагато розкішніше. Величезна ялинка обіцяє вразити всіх своєю величиною і красою. Тому у глядачів навіть не буде часу сумувати або нудьгувати. За всіма громадським закладам будуть проходити масові гуляння.

Що подивитися

На території Башкортостану перебуває 22 майданчики, на яких можна відшукати льодові гірки. Якраз саме тут люди можуть повеселитися і відпочити під час святкування Нового року. Самою велику і пухнасту ялинку встановлять на площі Леніна. Так само тут можна буде розглянути льодові фігурки, зроблені місцевими скульпторами з льоду.

Новорічні заходи

Початок святкування новорічної казки починається в кінці грудня. Тут будуть всі і Дід ​​Мороз і Снігуронька, і їх лісові друзі. Вони дружно будуть запалювати новорічну ілюмінацію. А на деяких площах або майданчиках пройдуть театральні дії або телевізійні програми.

Подивитися на артистів і насолодитися улюбленими піснями можна перед державним російським драматичним театром. Початок дій заплановано на 21.00 і триватиме до 2.00. На одній сцені зможуть зустрітися як зірки театру, так і зірки естради. А з 1 по 8 січня відкривається новорічний ярмарок, на якій можна придбати різні сувеніри, якими можна порадувати як себе, так і близьких людей.

Але який, же Новий рік без катання на лижах або санках? Можна вдосталь накататися і повеселитися на льодових гірках. Далі можна відвідати конкурс на Краще оформлення ковзанки. Серед основних критеріїв - незвичайність в оформленні, вирішення питання з простором, різна ілюмінація і найголовніше - безпека катаються. На території ковзанки будуть організовані виступі, а також проведені конкурси для будь-якої вікової категорії. Так що кожен може відправитися сюди і проявити свої приховані таланти. Переможцем стане той, який заведе всю публіку, розвеселить її і якомога більше людей приверне до дій.

Святкові заходи для дітей в Уфі 2018

Для дітей пройдуть святкові ранки в будинках культури та палацах. Для школярів будуть влаштовані дискотеки, а дорослі люди зможуть відправитися в нічний клуб. Так само не пропустіть новорічні вистави в палаці культури або ж прем'єри нових фільмів в кінотеатрі.

Святкування Нового року в Уфі наповнене простотою, але в той же час привабливою силою. Чого тільки варті льодові скульптури або ж виступи на всіх площах міста. Новий рік - це казкове свято, тому щоб весь рік був вдалим і щасливим, потрібно відсвяткувати Новий рік весело, задерикувато, залишивши всі проблеми в минулому році.

Поділіться з друзями

Але який, же Новий рік без катання на лижах або санках?