Як провести час в Києві, якщо на вулиці дощ?

1. Літературно-меморіальний музей Булгакова
  2. Експеріментаріум
  3. Соляна печера «Salty Breath»
  4. Аквапарк «Dream Island»
  5. ТРЦ
  6. Саме час зайнятися здоров'ям
  7. виставка
  8. навчитися новому
  9. Провести час з коханою людиною

До Києва прийшла справжня осінь і з кожним днем ​​стає все холодніше. Температура поступово знижується, та й дощі йдуть все частіше, змушуючи нас ховатися в приміщеннях. Але Київ не місто для смутку, тут в будь-яку погоду є, чим себе потішити. Наприклад такими речами.

Літературно-меморіальний музей Булгакова

Це місце, де можна доторкнутися до минулого. Побачити особисті речі великого письменника. Побродити по його дому, де він багато років жив і творив. Можна прийти в музей в денний робочий час, а також є можливість його відвідати вже після закриття. В рамках групової екскурсії, на якій розповідають про життя Булгакова, про історію будинку під номером 13, спираючись на його світлу містику.

АДРЕСА: АНДРІЇВСЬКИЙ УЗВІЗ, 13

СТ. М. Контрактова площа

Експеріментаріум

Одна назва говорить про те, що в цьому музеї точно не засумуєш. Тут можна перебувати годинами і буде чим себе зайняти, та й дізнатися можна багато цікавого. Перші музеї такого плану стали популярні в Європі 20 років тому, а сьогодні вони доступні і нам. Це відмінне місце провести масу експериментів з законами фізики або хімії, покидати блискавки, пустити кілька парових кілець, розгадати масу головоломок, пройти лабіринт і відкрити для себе закони левітації. Загалом, спробувати все те, про що нам колись розповідали в школі.

Загалом, спробувати все те, про що нам колись розповідали в школі

АДРЕСА: ВУЛ. ВЕРХНІЙ ВАЛ, 2-А

СТ. М. Контрактова площа

Соляна печера «Salty Breath»

З погіршенням погоди підвищився ризик простудних захворювань. Відмінною профілактикою ГРВІ буде відвідування соляної печери. Метод оздоровлення і лікування сіллю відомий і користується популярністю у всьому світі. Сіль в київську «печеру» привозять з селища Солотвино, що на Закарпатті.

ВУЛ. Пушиної, 23

СТ. М. ЖИТОМИРСЬКА

Аквапарк «Dream Island»

Найкраще місце для відпочинку, коли за вікном дощ і холод. Тут завжди літо і тепло. Величезна територія аквапарку дозволить провести тут цілий день, адже не дарма його вважають одним з найбільших критих аквапарків України. Гостей чекають басейни, гірки, джакузі, бар, сауна, баня, масаж і різні SPA-процедури.

АДРЕСА: ПР. ОБОЛОНСЬКИЙ, 21-Б

СТ. М. МІНСЬКА, ГЕРОЇВ ДНІПРА

ТРЦ

Коли на вулиці дощ, саме час відправитися за покупками. Торгових центрів в місті маса ( «Караван», «Dream Town», «ART Mall», «Gulliver», «Ocean Plaza» та інші), так що легко вибрати так, щоб було близько до будинку. А там вже є чим себе зайняти: десятки різних магазинів, кафе, кінотеатрів. У деяких ТРЦ є боулінг, ролледром, каток, всілякі атракціони і дитячі містечка. А головне, все це в теплому приміщенні, де ви точно забудете, що на вулиці дощ і холод.

Саме час зайнятися здоров'ям

Зараз на щастя молодь стала активно займатися спортом. Відповідно, в Києві з кожним місяцем вибір спортивних залів, танцювальних шкіл, студій йоги стає все більше. Дуже важливо вибрати саме те заняття, яке буде до душі. Так як в холод буде складно змусити себе вийти з дому, щоб йти займатися.

виставка

Осінь - відмінний час для відвідування виставки. Можна сходити в кафе «Kartata Potata» і подивитися постійну виставку Гапчинської. Цієї осені в Києві можна буде побачити виставку Олега Радван «Гра свідомості», яка буде проходити з 31 жовтня в арт-центрі Гретера, а 3 листопада в IZON стартує фотовиставка Яни Щербакової «Я бачу світ серцем» і багато іншого.

навчитися новому

Вчитися новому завжди дуже цікаво і корисно. Тим більше, ніколи не знаєш, що може в житті стати в нагоді. Можливо, просте хобі плавно перейде в основну діяльність. І ви станете тим щасливчиком, який заробляє гроші на улюблену справу. Арт-студія «MADE» пропонує майстер-класи з багатьох напрямків: робота з папером, декорування, робота по тканині, вишивка, майстер-клас живопису, плетіння кіс, візаж, аквагрим, робота з глиною, бісероплетіння, миловаріння, флористика, кулінарія та т.д.

ВУЛ. Бульварна-Кудрявська, 5А, ОФІС 5

СТ. М. ЗОЛОТІ ВОРОТА

Провести час з коханою людиною

Не важливо де, не має значення як, але присутність поруч другої половинки зігріє в будь-яку погоду. Можна залишитися вдома, зробити чай і в обнімку під пледом подивитися цікавий фільм. Або тепло одягнутися і під парасолькою піти гуляти по красивих вулицях міста, а якщо все-таки замерзнете, зайти в будь-який затишне кафе і випити смачний гарячий кави або глінтвейн.

джерело