Як продати картину в інтернеті Україна

1. Кому можна продати картину через інтернет?
  2. Скільки коштує старовинна картина в Україні?

Багато читачів звертаються до нас з питанням як продати картину в інтернеті Багато читачів звертаються до нас з питанням як продати картину в інтернеті? У наших публікаціях ми неодноразово розповідали, що попит на старовинну живопис і антикварні полотна часто перевищує пропозицію. При чому у колекціонерів цінуються картини не тільки XIX століття і раніше, але і роботи радянських майстрів і народних художників України. Компанія «Антікінфо» допоможе провести експертизу, дізнатися вартість картини і виставити на продаж. Подати заявку на продаж або безкоштовно оцінити картину онлайн ви можете в наступних сервісах на сайті:

Оцінити картину онлайн

Продати картину в Україні

Кому можна продати картину через інтернет?

В Україні існує цілком сформований ринок антикварної живопису. Будучи простим обивателем, не розуміються на тонкощах мистецтва, ви навряд чи відразу вийдете на заможного клієнта, якому можна продати картину через інтернет. У ролі покупця може виступати державний музей, компанія-посередник або приватний колекціонер. Остання категорія, як правило, може запропонувати найбільшу суму грошей. Однак, як знайти таких клієнтів і запропонувати їм старовинну живопис? Як правило, більшість наших відвідувачів хоч раз намагалися продати старовинну картину в Україні, виклавши її назву і фотографії на тематичні форуми. Однак, на таких ресурсах найчастіше живуть перекупники і шахраї, що негативно позначається на вигоді і об'єктивності оцінки антикваріату.

Якщо ви власник старовинних картин, які не мають для вас пам'ятної значущості та декоративного застосування у вас вдома, - компанія «Антікінфо» пропонує продати картину в інтернет за допомогою наших експертів. Ми завжди підтримуємо зв'язок з колекціонерами, галереями та музеями, щоб надати вам найвигідніші пропозиції. Таким чином, ви не тільки позбудетеся від порошаться на горищі предметів, а й отримаєте грошову компенсацію, часом досить значну.

Скільки коштує старовинна картина в Україні?

Варто підкреслити, що заробляємо ми свої комісійні разом з вами. Чим вигідніше продаж - тим більше отримає продавець і компанія «Антікінфо». Саме тому ми допомагаємо оцінити картину онлайн абсолютно безкоштовно, а фінансові взаєморозрахунки починаються тільки при пошуку платоспроможного покупця.

Оцінювачі антикварної живопису з нашого колективу можуть виїхати до вас додому за попередньою домовленістю. Так буває у випадках, якщо ви сумніваєтеся в якості зроблених вами фотографій, або предмет має особливі ознаки, є раритетом. Ми гарантуємо повну конфіденційність і максимальну вигоду для наших клієнтів.

На сьогоднішній день важко назвати мінімальну і максимальну ціну того чи іншого полотна, для цього потрібен огляд експерта і уточнення маси деталей. На антикварні картини ціна може залежати від авторства (іменитий майстер або картина невідомого художника), фізичного стану (збереження), віку предмета (навіть картина середини 20 століття - вже антикваріат), жанру, стилю, тематики, наявності підпису та інших факторів. Запам'ятайте, колекціонерів цікавить все. Тому варто спробувати оцінити і продати картину, адже у вас на руках може бути цілий статок.

Тепер продати старовинну картину через інтернет не представляє ніяких складнощів. Вам потрібно лише подзвонити нам або надіслати фото по електронній пошті. Наш співробітник зв'яжеться з вами для докладної консультації.

Кому можна продати картину через інтернет?
Скільки коштує старовинна картина в Україні?
Однак, як знайти таких клієнтів і запропонувати їм старовинну живопис?