Підтримати російську мову в Одесу поїдуть Олег Скрипка і Руслана

Олег Скрипка заспіває на одній сцені з Газмановим

як передає "РІА Новини" , Зокрема, з 1 по 3 вересня в Одесі пройде II Міжнародний фестиваль культури та мистецтва "Зустрічі друзів".

Метою фестивалю є просування російської культури і мови в Україні. На адресу учасників форуму підготовлені вітання Президента Росії Володимира Путіна і Президента України Віктора Януковича.

Крім українських виконавців Ані Лорак, "Воплі Відоплясова", на фестиваль запрошені Кубанський козачий хор, Олег Газманов, В'ячеслав Бутусов, Володимир Пресняков.

У церемонії відкриття фестивалю планується участь міністра культури РФ Володимира Мединського, міністра культури України Михайла Кулиняка та міністра культури Білорусі Павла Латушко, а також спецпредставника Президента РФ з міжнародного культурного співробітництва Михайла Швидкого, радника Президента Росії Володимира Толстого та інших офіційних осіб.

Форум відкриється концертом фольклорних колективів на Театральній площі Одеси за участю державного ансамблю танцю Азербайджану, Білоруського державного ансамблю народної музики "Свята", Державного академічного Кубанського козачого хору і Національного академічного народного хору України ім. Верьовки.

У другий день форуму пройде концерт в Одеській обласній філармонії. Прозвучать пісні та інструментальні твори композиторів Олександри Пахмутової, Євгенія Доги, Ігоря Лученка, Андрія Петрова, Раймонда Паулса, Андрія Ешпая у виконанні Сергія Захарова та Михайла Мунтяна, Рози Римбаевой, Андрія і Михайла Іванових, Державного молодіжного оркестру Вірменії під управлінням Сергія Смбатяна. У програмі візьме участь відома українська актриса Ада Роговцева.

В цей же день пройдуть концерти фольклорних колективів України, Росії та Азербайджану, в тому числі знаменитого Кубанського козачого хору.

А ввечері глядачів чекає концерт зірок естради на Потьомкінських сходах за участю Полад Бюль-Бюль Огли, Олега Газманова, Ані Лорак, Руслани, "Білоруських Піснярів", Володимира Преснякова та інших виконавців.

У завершальний день форуму пройде концерт народного артиста Росії Сергія Захарова, симфонічний концерт в Одеській обласній філармонії за участю Державного молодіжного оркестру Вірменії, рок і байк-фестивалі на Куликовому полі за участю "Воплів Відоплясова", В.Бутусова, байк-клубів "Нічні вовки "і" Гоблін ".

Церемонія відкриття фестивалю і концерт на Потьомкінських сходах транслюватимуться в прямому ефірі на Україну 1-м каналом національного телебачення і одеськими телеканалами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter